About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

Μηνύματα
119
Likes
635
Και τι νοοτροπία να έχουμε; Σαν αυτή που έχεις εσύ που στηρίζεις Φιορεντίνα γιατί είσαι Παναθηναϊκός; Αυτό δεν είναι νοοτροπία είναι μικρότητα…
Σεσημασμένος γαύρος εκαι γράφω ότι δεν έχω πρόβλημα οπαδοί άλλης ομάδας να υποστηρίζουν τους αντιπάλους μας!
Αλίμονο!

Η μπάλα διασκέδαση είναι και γιατί να χαλαστούμε! Μακάρι και να παίζουμε οι ίδιοι .Δυστυχως εγω μέχρι τα 30 μου επαιζα αλλά μετά το σταμάτησα!

Σαν γαύρος μακάρι το ευχομαι Ολόψυχα να πάρουν Πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ και κύπελλο ο Άρης!

Με τη Φιορεντινα πάλι το ματς θα είναι πολύ δύσκολο και φαβορί θα είναι οι Ιταλοί αλλά ευχομαι να κάνουμε πάλι την έκπληξη και να το πάρουμε!

Αυτή η επιτυχία θα αποτελέσει κίνητρο σε μας να το ξανακάνουμε ενώ το ίδιο ισχύει για τις υπόλοιπες Ελληνικές ομαδες!
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
549
Likes
4.048
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Δεν μπορώ να αλλάξω ομάδα. Γιατί να αλλάξεις ομάδα είναι σαν να αλλάζεις παιδικά χρόνια αλλά αν διάλεγα τώρα ίσως να διάλεγα κάτι τέτοιο. Οι φίλαθλοι του Ηρακλή είναι γαμάτοι!
 

Attachments

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.906
Δεν μπορώ να αλλάξω ομάδα.
Αυτοκίνητο αλλάζεις, Σπίτι αλλάζεις, γυναίκα αλλάζεις. Θρησκεία αλλάζεις. Κόμμα αλλάζεις.ακόμα και
φύλο.
Ομάδα, ποτέ.
Όποιος αλλάζει, ποτέ δεν ήταν.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.889
Likes
14.533
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πολύ ανάλυση το έχετε κάνει! Εγώ θέλω να βλέπω μπάλα. Με τον Ηρακλή ούτε μπάλα έβλεπα, κι όταν μεγάλωσα και πήγα στο πέταλο αηδιασα με κάποια πράγματα, όπως αηδίασα και φέτος που βρέθηκα στην 4. Είχα πάντα απέχθεια για τον ΠΑΟΚ και το καγκουριλικι των οπαδών του. Μια προσφυγo-ομάδα που σήμερα ελάχιστοι θυμούνται το παρελθόν της. Ο Άρης με τα καλά και τα στραβά του μου πρόσφερε κάποιες ωραίες στιγμές καθώς και συγκινήσεις. Ανέκαθεν τον αγαπούσα και αν δεν είχα το μπαμπά μου να με τρέχει από μωρό στα γήπεδα , πιθανόν θα γινόμουν Άρης από μόνη μου.
Εκεί που πρόλαβα χαρές και πέρασα όμορφα ήταν το μπάσκετ του Ηρακλέους, ε τωρα έδωσα τη σκυτάλη στην κόρη μου. Θα βαρεθεί ; Θα σιχαθεί ; Θα πορωθεί κι άλλο; Ο,τι θέλει ας κάνει. Και γενικά αφήστε τον κόσμο να στηρίζει ο,τι του αρέσει.
(Φωτογραφία από τοπικη εφημερίδα στο Ιβανοφειο το έτος 1995, είμαι αυτή με το μακρύ μαλλί) . Ο άλλος είχε για χρόνια τραβήγματα δικαστικής φύσης για οπαδικά αιτια) .
IMG_8571.jpeg


έχει και χειρότερα από μένα :
 
Last edited:

duty_free

Member
Μηνύματα
907
Likes
3.255
Την εχω καρακαταβρει αυτες τις μερες (απο το βραδυ της τεταρτης) με τον βαθμο κλεσμεντεν των αμ. Θα κρατησει τουλαχιστον μεχρι αυριο το βραδακι, ελπιζουμε και μετα αλλα οκ, ηδη εχομε βγαλει μπόλικα γουστα.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.078
Likes
2.855
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Την εχω καρακαταβρει αυτες τις μερες (απο το βραδυ της τεταρτης) με τον βαθμο κλεσμεντεν των αμ. Θα κρατησει τουλαχιστον μεχρι αυριο το βραδακι, ελπιζουμε και μετα αλλα οκ, ηδη εχομε βγαλει μπόλικα γουστα.
Των αμ.
Say what?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.518
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom