συμβουλη!

dwris

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
γεια σας!ειμαι νεο μελος στο φορουμ και θα ηθελα να μαθω απο οποιον γνωριζει σχετικα με σκοπελο!σκεφτομαι να την επισκεφτω με το συντροφο μου και θελω να ξερω αν ειναι καλος προορισμός για καλοκαίρι..εχει καθολου νυχτερινη ζωη;δεν εννοω φυσικά ξέφρενα παρτυ μεχρι τις πρωτες πρωινες ωρες αλλα εστω καποια καφε-μπαρ για να διασκεδασεις!!!κ επισης τι τιμες περιπου παιζουν απο βολο ακτιοπλοικως..:roll:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ειναι πολυ καλος προορισμος οχι απλα καλος .Ειναι πολυ ωραιο νησι με πολλες και ωραιες παραλιες και πολυ πρασινο.Μπορεις να κανεις και ημερησια στην Αλοννησο .Η χωρα της ειναι πολυ γραφικη.
Οντως δεν εχει ξεφρενα παρτυ ..ουτε guest Djs ..αλλα δεν ειναι και με μια κιθαρα φαση ..διπλα στη φωτια ....ειναι ο,τι πρεπει για ζευγαρι πιστευω ...εχει αρκετα μαγαζακια ..οσα πρεπει για να πινεις ενα ποτο και να διασκεδαζεις.
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Όπως λέει και η KLEO, υπέροχο νησάκι που αξίζει να επισκεφθείς και την Αλόνησο και για ημερήσια αλλά και για διήμερο αν σας παίρνουν οι μέρες.
Έχει μαγικές παραλίες, όχι στα πολύβουα μέρη, κολπίσκους με ησυχία και λίγο κόσμο εκτός Γλώσσας π.χ. και κέντρου....
Συνδυάζει πολλά πράγματα μαζί, δεν θα βαρεθείτε καθόλου;)
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
γεια σας!ειμαι νεο μελος στο φορουμ και θα ηθελα να μαθω απο οποιον γνωριζει σχετικα με σκοπελο!σκεφτομαι να την επισκεφτω με το συντροφο μου και θελω να ξερω αν ειναι καλος προορισμός για καλοκαίρι..εχει καθολου νυχτερινη ζωη;δεν εννοω φυσικά ξέφρενα παρτυ μεχρι τις πρωτες πρωινες ωρες αλλα εστω καποια καφε-μπαρ για να διασκεδασεις!!!κ επισης τι τιμες περιπου παιζουν απο βολο ακτιοπλοικως..:roll:
Έχει όλα όσα ζητάτε, θα μαγευτείτε. Αποφύγετέ την τον Αύγουστο. Οι τιμές στο νησί πολύ χαμηλές αλλά τσιμπημένα ακτοπλοϊκά. Μη πάρετε αυτοκίνητο, νοικιάστε στο νησί. Πέρυσι μέσα-τέλη Ιούλη νοικιάσαμε με 28Ε/μέρα με μικτή και απεριόριστα. Ό,τι χρειατείτε, εδώ είμαστε.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ναι τα ακτοπλοϊκά ακριβά, ειδικά αν πάτε και με αυτοκίνητο. Σίγουρα δε μας φάνηκαν και οι τιμές χαμηλές..Νορμάλ θα τις έλεγα. Ακριβή διαμονή αν δεν κλείσεις έγκαιρα. Και ακριβά ποτά. Να πάτε, θα σας αρέσει. Μπαράκια έχει, μην ανησυχείς
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.554
Μηνύματα
900.943
Μέλη
39.286
Νεότερο μέλος
pankkk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom