πρωινό ξενοδοχείων

danoulita

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καινούρια ούσα στην παρέα σας, κι έχοντας αξιοποιήσει πολλές από τις πληροφορίες σας, έχω δύο βασικές απορίες: το gta hotels έχει μετονομαστεί σε dhr.com; Κι αν ναι, είναι εξίσου αξιόπιστο; Επίσης βλέπω συχνά για το ίδιο ξενοδοχείο να αναγράφεται επιλογή μεταξύ bed & breakfast ή american buffet included. Πρόκειται για το ίδιο πράγμα;Γιατί άλλες φορές δίνεται η ίδια τιμή και άλλες διαφορετική!
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.289
Likes
911
Κατ'αρχάς καλώς όρισες.
Ναι το dhr.com όπως και το otel.com ανήκουν στη metglobal, όπως ανήκε και το gtahotels.com.
Με κάθε επιφύλαξη, δε νομίζω ότι έχει διαφορά, μιας και πρόκειται για το ίδιο ακριβώς πράγμα. Περίπτωση που μου έρχεται στο νου να είναι δυνατό να αποτελεί διαφορετικό το πρωινό είναι όταν υπάρχει η διάκριση μεταξύ continental και buffet.
Επίσης, αν κάνεις κράτηση μέσω της εφαρμογής του otel.com στο facebook, έχει 10% έκπτωση στις τιμές μέσω ενός κωδικού που σου δίνουν.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.604
Likes
29.832
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καινούρια ούσα στην παρέα σας, κι έχοντας αξιοποιήσει πολλές από τις πληροφορίες σας, έχω δύο βασικές απορίες: το gta hotels έχει μετονομαστεί σε dhr.com; Κι αν ναι, είναι εξίσου αξιόπιστο; Επίσης βλέπω συχνά για το ίδιο ξενοδοχείο να αναγράφεται επιλογή μεταξύ bed & breakfast ή american buffet included. Πρόκειται για το ίδιο πράγμα;Γιατί άλλες φορές δίνεται η ίδια τιμή και άλλες διαφορετική!
Ναι σε όλες τις ερωτήσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.549
Μηνύματα
900.627
Μέλη
39.281
Νεότερο μέλος
sylvia216

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom