καλως σας βρισκω...

COSTAS-MARIA

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπερα, ειμαι ο Κωστας και μαζι με την γυναικα μου την Μαρια (που μωλις παντρευτηκαμε) λατρευουμε τα ταξιδια!
Μεχρι στιγμης μαζι εχουμε ταξιδεψει μονο εντος Ελλαδος αλλα τωρα εχουμε σκοπο να κανουμε ενα μεγαλο ταξιδι Ευρωπη, που θα ειναι και ο μηνας του μελιτος. Γραφτηκαμε λοιπον στο φορουμ με σκοπο να μαθουμε οσα περισσοτερα μπορουμε τις επομενες 15 μερες πριν φυγουμε.
Αναχωριση 1/8 και επιστροφη 31/8 οδικως με αυτοκινητο.
το πλανο εχει ως εξης: Πατρα - Ανκωνα, μετα Ρωμη - Φλωρεντια - Τρεντο - Μπολζανο - ινσμπουργκ - Σαλσμπουργκ - Χαλστατ - Μοναχο - Πραγα - Βερολινο - Ροστοκ - Κοπενγχαγη - Στοκχολμη.
Και μετα επιστοφη απο Αμβουργο - Φρανκφουρτη - Στουτγαρδη - Ζυριχη - Κομο - Βερονα - Βενετια και τελος παλι Ανκωνα - Πατρα.
ηρθε η ωρα να εκπληρωθει ενα ονειρο που καναμε εδω και πολυ καιρο!
Συνολικα 8000 χιλιομετρα σε 30 μερες
Θα εκμεταλευτω οσο χρονο εχω προκειμενου να αντλισω οσο περισσοτερες και πιο χρησιμες πληροφοριες μπορω σε σχεση με τους συγκεκριμενους προορισμους.
Δεκτες ολες οι πληροφοριες και προτασεις σχετικα με αξιοθεατα, διαμονη, φαγητο, καιν οτι αλλο θεωρει κανεις χρησιμο.
ευχαριστω εκ των προτερων :)
 

meropi

Member
Μηνύματα
50
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία ή Ταλίν
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη τη γη με αυτοκίνητο
Παιδιά να ζήσετε και καλώς ήρθατε στο forum.Πραγματικά σας ζηλεύω για το ταξίδι που προγραμματίζετε,αν και νομίζω ότι είναι αρκετοί οι προοριμοί που έχετε επιλέξει και δεν θα δείτε πολλά μέρη απλώς θα τα περασετε.Βέβαια είσαστε στο σωστό sιτε και υπάρχουν πολλοί που θα σας κατατοπίσουν λεπτομερώς. Καλά να περάσετε.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.004
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ορισατε παιδια , να ζησετε . Το ταξιδια που σχεδιαζετε να πατε μου αρεσει πολυ. Καλα να περασετε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.548
Μηνύματα
900.558
Μέλη
39.280
Νεότερο μέλος
christiananaf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom