επαγγελματικά ταξίδια

Daponte

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
τα περισσότερα ταξίδια που εχω κάνει ηταν επαγγελματικά ,μια και ασχολούμαι με τον τουρισμό .
μια αλλαγη παραστασεων ,εμπλουτισμό γνώσεων και εμπειριών ,γνωριμία με τους ανθρώπους αλλων χωρών και εθνικοτήτων,ολα αυτά μας κάνουν πιο δυνατούς και αισιόδοξους για το μέλλον .Θετική σκέψη θέλει μόνο & ανοιχτό μυαλό.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Σε ζηλευω ...σε ζηλευω...σε ζηλευω...
Καλως ηρθες .
Να σαι παντα καλα να ταξιδευεις.
 

ILIA

Member
Μηνύματα
42
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Καλώς ήρθες. Σου εύχομαι πάντα να ταξιδεύεις και εκτός από τα επαγγελματικά σου ταξίδια (που και αυτά ενδιαφέροντα θα είναι) να ταξιδεύεις με αγαπημένους σου ανθρώπους και νε περνάς υπέροχα.
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Σε ζηλευω....όπως η KLEOPATRA! :D
Σου εύχομαι να ταξιδεύεις με αγαπημένους σου ανθρώπους...όπως ο ILIAs!

:welcome2:
 

Daponte

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ωραίες ευχες

Για οποιον πάει βουδαπέστη...απιστευτη αρχιτεκτονική, ζεστοί ανθρωποι και φιλόξενοι.....φαγητό φανταστικό και πολλα αλλα ωραία....
Οσο για την Ιταλία......λατρευω τους ιταλούς γιατί το design(ντιζαιν) τους ειναι πηγαίο οπου σταθεις και οπου βρεθείς
Και μια και το αναφέραμε .....η ζήλεια μόνο καταστροφή φέρνει ....μακρυα απο ολους μας....οταν παταμε σίγουροι στα πόδια μας ...ολα δυνατα :p
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Εγώ πάλι δε σε ζηλεύω...δε θα μπορούσα να ασχολούμαι επαγγελαμτικά με τον τουρισμό, γιατί θα ήμουν συνέχεια με το παράπονο οτι εγώ εργάζομαι για να κάνουν διακοπές οι άλλοι!Αυτούς θα τους ζήλευα συνέχεια...Και θα περίμενα πότε θα τελειώσει η τουριστική σεζόν για να διακοπεύσω και γω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.549
Μηνύματα
900.627
Μέλη
39.281
Νεότερο μέλος
sylvia216

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom