Ιταλία διαμονη στο bergamo

amantzou

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
κρουαζιερα στο αιγαιο
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
venia 45 τα δύο άτομα , εμείς θα μείνουμε Βergamo δεν κόβομαι να δώ το Μιλάνο
1η μέρα Como-Varenna και πέριξ και 2η Βergamo. Feugato περιμένω πληροφορίες ακι φυσικά ιστοριούλα
 

tinkerbell24

Member
Μηνύματα
191
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλησπέρα. Έχει μείνει κάποιος στο nh hotel bergamo. Βολεύει για περιήγηση στην πόλη;
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
5.586
Καλησπέρα. Έχει μείνει κάποιος στο nh hotel bergamo. Βολεύει για περιήγηση στην πόλη;
Αν αναφέρεσαι σε αυτό που είναι στην πόλη είναι μια χαρά και κεντρικότατο.
Το άλλο είναι στο αεροδρόμιο και είναι κατάλληλο για πολύ πρωινή πτήση η σε συνδυασμό με εξόρμηση στη πόλη και αγορές στο mall που βρίσκετε ακριβώς διπλά του. Εξαρτάται από το πόσες ώρες, μέρες έχετε διαθέσιμες. Εχω μείνει και στα δυο αρκετές φορές. Προτιμώ αυτό στο αεροδρόμιο άλλα εγώ είμαι από άλλο πλανήτη. Θα περάσετε όμορφα στο κέντρο της πόλης σίγουρα. Δωμάτια σχετικά μικρά στο κεντρικό, πιο ευρύχωρα στου αεροδρόμιου.
 

tinkerbell24

Member
Μηνύματα
191
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αν αναφέρεσαι σε αυτό που είναι στην πόλη είναι μια χαρά και κεντρικότατο.
Το άλλο είναι στο αεροδρόμιο και είναι κατάλληλο για πολύ πρωινή πτήση η σε συνδυασμό με εξόρμηση στη πόλη και αγορές στο mall που βρίσκετε ακριβώς διπλά του. Εξαρτάται από το πόσες ώρες, μέρες έχετε διαθέσιμες. Εχω μείνει και στα δυο αρκετές φορές. Προτιμώ αυτό στο αεροδρόμιο άλλα εγώ είμαι από άλλο πλανήτη. Θα περάσετε όμορφα στο κέντρο της πόλης σίγουρα. Δωμάτια σχετικά μικρά στο κεντρικό, πιο ευρύχωρα στου αεροδρόμιου.
Σε ευχαριστώ πολύ για το κέντρο με ενδιαφέρει, μιας και θα είμαστε αρκετές μέρες εκεί!
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
5.586
Σε ευχαριστώ πολύ για το κέντρο με ενδιαφέρει, μιας και θα είμαστε αρκετές μέρες εκεί!
θεωρείτε ένα από τα καλά στο μπεργκαμο και πιστεύω θα σας αρέσει.
Καθώς δεν έχω μείνει σε άλλα δε μπορώ να προτείνω κάτι καλύτερο. Άπλα επιλέξτε μεγαλυτέρα δωμάτια αν αυτό δεν είναι πρόβλημα. Καλή διαμονή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.264
Μέλη
38.969
Νεότερο μέλος
Angeloti55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom