γεια σας!καλοκαιρακι..

besykor

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
ηρθε το καλοκαιρι..και μετα απο 355 μερες δουλειας κ ρουτινας εφτασαν και οι 10 μερες τις χαλαρωσης..και περιμενεις να περασεις τελεια..ψαχνεις να βρεις τον παραδεισο σου..και το βρηκες!!!ετσι πιστευα κ εγω..κλεισαμε χαλκιδικη..τορωνη...για 31 ιουλιου..ησυχα θελαμε..και σημερα εμαθα οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο...αληθεια?
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
ηρθε το καλοκαιρι..και μετα απο 355 μερες δουλειας κ ρουτινας εφτασαν και οι 10 μερες τις χαλαρωσης..και περιμενεις να περασεις τελεια..ψαχνεις να βρεις τον παραδεισο σου..και το βρηκες!!!ετσι πιστευα κ εγω..κλεισαμε χαλκιδικη..τορωνη...για 31 ιουλιου..ησυχα θελαμε..και σημερα εμαθα οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο...αληθεια?
όχι αλήθεια,μάλλον παραμύθια:haha:αυτά που άκουσες!
Κατ αρχάς καλώς ήρθες στην παρέα!Τώρα όσον αφορά την Τορώνη,ναί καλά την επιλέξατε για ησυχία,είναι ένα παραλιακό χωριό που τα έχει όλα χωρίς να γίνεται ο κακός χαμός που γίνεται στα περισσότερα,η θάλασσα εκπληκτική!!!βαθειά νερά αλλά πεντακάθαρα,άσε δε που η θέση του σου επιτρέπει να "αλωνίσεις"το πόδι (και μιλάμε για το δεύτερο πόδι που ούτως η άλλως πως να το κάνουμε υπερέχει και σε φύση-τοπίο αλλά και σε παραλίες συγκριτικά με το πρώτο)και αν θέλεις και πιό "κοσμοπολίτικες"εξόδους πολύ κοντά είναι το συγκρότημα του Πόρτο Καρράς για καφέ,βόλτα κλπ και ο Μαρμαράς.
Θα περάσεις τέλεια,είμαι σίγουρη!
 

gastone_d

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Στο χρόνο..
ηρθε το καλοκαιρι..και μετα απο 355 μερες δουλειας κ ρουτινας εφτασαν και οι 10 μερες τις χαλαρωσης..και περιμενεις να περασεις τελεια..ψαχνεις να βρεις τον παραδεισο σου..και το βρηκες!!!ετσι πιστευα κ εγω..κλεισαμε χαλκιδικη..τορωνη...για 31 ιουλιου..ησυχα θελαμε..και σημερα εμαθα οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο...αληθεια?
Η Τορωνη ειναι ενα ησυχο χωριο με πολυ ωραια παραλια χωρις να ειναι η καλυτερη για τα δεδομενα της Χαλκιδικης.Εισαι ομως σε αποσταση βολης απο
Πορτο Κουφο(για φαγητο το βραδυ)
Καλαμιτσι για ατελειωτες ωρες στην παραλια(φαγητο και καφε)
Κohi Beach(Porto Karras)(για πιο glamour..)12 e set ξαπλωστρα-ομπρελα,3 e εισοδος,δωρεαν παρκιν.
Aν εχεις ορεξη πας και πιο μακρια.εχει καλο δικτυο το 2ο ποδι.
Ανεβαζω φωτο να δεις..
Μπες στο προφιλ μου..

Καλα να περάσεις!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλα να περασεις και καλως ηρθες .Μου ηρθε βεβαια ενα κατι τις με τις 10 μερες αδειας μονο αλλα απο το ολοτελα φανταζομαι......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.542
Μηνύματα
900.355
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom