Γενικά ακυρωση εισητηριων

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
ναι το απογευμα θα περασω απο το γραφειο που εκανα την κρατηση...δεν μου λες tripakia μπορω να κανω αυτο που ειπα δηλαδη να αφησω την κρατηση οπως ειναι να παω στο γραφειο το απογευμα και να τους πω την επιστροφη να την κανουν στις 17/2?αλλα η επιστροφη ρε γαμωτο σπαει σε 2 κομματια εγω τι να τους πω να μου μεταφερουν στις 17/2 την μιση επιστροφη?:xmas_sad:
και να βγαλω νεο εισητηριο βγαινει κανα 200αρι
Ρωτα τους μηπως γινεται κι αυτο, να αλλαξεις την ημερομηνια δηλαδη (εξαρταται απο την πολιτικη της AZ). Δες ποσο ειναι το κοστος γι αυτο, ποσο ειναι το κοστος για νεο και πραξε αναλογα.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.863
Likes
7.095
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
τι και εσυ θες να αλλαξεις την κρατηση σου?παοκτσης και εσυ?χαχαχαχα πλακα κανω!
Όχι εγώ είμαι βαζελάκι:xmas_mrgreen:
Εννοούσα έχω τις ίδιες απορίες σχετικά με το δικό σου θέμα! Ελπίζω να καταφέρεις να τ' αλλάξεις χωρίς μεγάλο κόστος! Καλό ταξίδι!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Επιτέλους μπορώ να βοηθήσω κ γω σε αυτό σε forum! Συνήθως με βοηθάτε εσείς :xmas_redface:
Μου έχει τύχει.Έκλεισα πολλαπλή πτήση με μια κράτηση, ένα κομματι του δεν ηθελα να το χρησιμοποιήσω τελικα-το να το αλλάξω είχε απαγορευτικό κόστος- οπότε απλα δεν χρησιμοποιησα το εισιτηριο αυτο.
Εβγαλα αλλο χωρις προβλημα κ συνεχισα το υπολοιπο κομματι του ταξιδιου μου με την easyjet βασει της πολλαπλης κρατησης μου.
Φυσικά επικοινωνησα μαζι τους κ μου ειπαν σε μια μερα κι ολας οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα ολα τα εισιτηρια μου εχουν ισχυ κανονικα ανεξαρτητα απο το ποια θα χρησιμοποιησω....
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
764
Likes
280
Επιτέλους μπορώ να βοηθήσω κ γω σε αυτό σε forum! Συνήθως με βοηθάτε εσείς :xmas_redface:
Μου έχει τύχει.Έκλεισα πολλαπλή πτήση με μια κράτηση, ένα κομματι του δεν ηθελα να το χρησιμοποιήσω τελικα-το να το αλλάξω είχε απαγορευτικό κόστος- οπότε απλα δεν χρησιμοποιησα το εισιτηριο αυτο.
Εβγαλα αλλο χωρις προβλημα κ συνεχισα το υπολοιπο κομματι του ταξιδιου μου με την easyjet βασει της πολλαπλης κρατησης μου.
Φυσικά επικοινωνησα μαζι τους κ μου ειπαν σε μια μερα κι ολας οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα ολα τα εισιτηρια μου εχουν ισχυ κανονικα ανεξαρτητα απο το ποια θα χρησιμοποιησω....
Με ποια εταιρια? δηλαδη μπορεις να κλεισεις απο αθηνα για λονδινο μεσω μιλανου, και να κανεις μονο το αθηνα -μιλανο, μιλανο-αθηνα?
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Με ποια εταιρια? δηλαδη μπορεις να κλεισεις απο αθηνα για λονδινο μεσω μιλανου, και να κανεις μονο το αθηνα -μιλανο, μιλανο-αθηνα?
easyjet.Ναι ακριβώς έτσι δεν υπάρχει πρόβλημα!Δεν θεωρείται διαδοχικό ταξιδι, κάθε εισιτήριο είναι μεμονωμένο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
899.755
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom