Χρόνια πολλά, ευχές, κατάρες, κλπ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Χαρουμενα γενεθλια tripakia

χρονια πολλα και στο φιλο μου το kokolaki

Νικολα πολυχρονος
 

fiddel

Banned
Μηνύματα
0
Likes
0
Μη μασάς!!

Πρώτοεμφανίστικα σε αυτό το φόρουμ σαν kotsoAirLines, δημιούργησα το θέμα (Εύρεση εργασίας στο εξωτερικό) στο Σκανδιναβία και κάπου εκεί:

Με διαγράφεις για την λέξη τσίρκο? Τι ρατσισμός είναι αυτός??? Από πότε το τσίρκο έγινε ύβρεις??? Αυτή η λέξη Επιλέχτηκε για να ερμηνεύσει τα (καλαματιανά , hermel shake όπως και την φώτο) από τα άτομα σαν και του λόγου τους που για την κρίση μου παραπέμπουν σε τσίρκο δηλαδή σε υπερθέαμα και ψυχαγωγία διαφορετικής εμβέλειας. Μου γραφείς ότι θα έπρεπε να είμαι έτοιμος να κριθώ και σκληρά κίολας???? Εσείς είστε???? Αμφιβάλλω από τα γεγονότα αυτά, σε αντίθεση με εμένα. Ήμουν λακωνικός και πρακτικός στις απαντήσεις μου.

Αλλά αυτό σας ενόχλησε.. Έχεις τη δύναμη της διαγραφής και αυτό σε κάνει για κάποιους ''αφεντικό' όπως διάβασα σε σχετικά σχόλια. Επίσης έχω να πω πως ο Λόγος η Δημοκρατία και η Ελευθερία έχει περιοριστεί και χαθεί σε ορισμένες περιπτώσεις από κάτι μικρούς σαν εσένα που τους ''κάναμε'' μεγάλους.

Σου εύχομαι ολόψυχα αυτό να γίνει το εισιτήριο για ένα μικρό ταξίδι στον εαυτό σου και γιατί όχι μιας θετικής εξέλιξης..

Λευτεριά στον KotsoAirLines.

Ευχαριστώ.
Επιτέλους και ένας με λόγο και άποψη !! Keep Going!!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Σας ευχαριστω πολυ ολους για τις πολυ ομορφες ευχες σας και τις φωτογραφιες που μου στειλατε, ειτε εδω, ειτε με πμ...
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.746
Likes
6.486
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Να ξεκινήσω το πρώτο post στο νέο forum με τα Χρόνια Πολλά στην Bahari
και σε όλες τις Ειρήνες που σήμερα γιορτάζουν.
Προς το παρόν πίνακα εορταζόντων δεν βλέπω στο νέο forum για να μας τους υπενθυμίζουν
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Να ξεκινήσω το πρώτο post στο νέο forum με τα Χρόνια Πολλά στην Bahari και σε όλες τις Ειρήνες που σήμερα γιορτάζουν.
Προς το παρόν πίνακα εορταζόντων δεν βλέπω στο νέο forum για να μας τους υπενθυμίζουν
Ευχαριστώ πολύ soudiane! Να' σαι καλά!! Οι Ειρήνες γιορτάζαμε στις 7 Μαΐου; Γιατί όχι κανονικά στις 5 Μαΐου; Δεν είναι κινητή εορτή.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.746
Likes
6.486
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ευχαριστώ πολύ soudiane! Να' σαι καλά!! Οι Ειρήνες γιορτάζαμε στις 7 Μαΐου; Γιατί όχι κανονικά στις 5 Μαΐου; Δεν είναι κινητή εορτή.
To ημερολόγιο το έχει και στις 7. Οι εκκλησίες εδώ στην Κρήτη σας γιόρτασαν στις 7 με τα ανάλογα πανηγύρια κλπ κλπ. Είναι πολύ συνηθισμένο όνομα στο Ηράκλειο.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.618
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Με τις αλλαγές στο σάιτ, τις γιορτές και τα ρέστα, δεν πρόλάβαμε να ευχηθούμε για την Ανάσταση.
Ευτυχώς κρατάει 40 μέρες....

http://kavouras12.blogspot.gr/
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.983
Likes
27.951
Έχω την εντύπωση ότι γιορτάζει η Πηγή Δικαίου σήμερα.
Αν ναι, χρόνια της πολλά.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.403
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom