Χριστούγεννα σε παραλία. Αλλα που?

GTS

Member
Μηνύματα
6.861
Likes
19.126
Δηλαδή η Γκόα είναι πιο πρωτοποριακή ρε παιδιά, προορισμός γνωστός στην υφήλιο εδώ και δεκαετίες? Αν το κριτήριο είναι ο χρόνος που είναι γνωστός ένας προορισμός, τότε η Γκόα πρέπει να σκοράρει χαμηλά. Είναι έτσι όμως? Δε νομίζω. Τα κριτήρια είναι άλλα, το παραπάνω δε το θεωρώ καν κριτήριο...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.815
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εγώ - τουλάχιστον - δεν εννοούσα την Γκόα. Άλλο μέρος, πολύυυυυ μακρύτερά της είχα υπ' όψη μου που, ναι, είναι πολύυυυυ καλύτερο από Σαμούι και Πούκετ - σύμφωνα με τα δικά μου κριτήρια, φυσικά.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Δηλαδή η Γκόα είναι πιο πρωτοποριακή ρε παιδιά, προορισμός γνωστός στην υφήλιο εδώ και δεκαετίες? Αν το κριτήριο είναι ο χρόνος που είναι γνωστός ένας προορισμός, τότε η Γκόα πρέπει να σκοράρει χαμηλά. Είναι έτσι όμως? Δε νομίζω. Τα κριτήρια είναι άλλα, το παραπάνω δε το θεωρώ καν κριτήριο...
σαν ιδέα,σαν επιλογή,σαν πως να το πω ..μακρυα απο εκεί που πανε όλοι..
ή οτιδήποτε άλλο σκαλίσει κάποιος που δεν ειναι μέσα στα τετριμένα και τα πρωτοσέλιδα όλων των ταξιδιωτικών πρακτορείων..:shock:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.861
Likes
19.126
σαν ιδέα,σαν επιλογή,σαν πως να το πω ..μακρυα απο εκεί που πανε όλοι..
ή οτιδήποτε άλλο σκαλίσει κάποιος που δεν ειναι μέσα στα τετριμένα και τα πρωτοσέλιδα όλων των ταξιδιωτικών πρακτορείων..:shock:
Καταλαβαίνω πως το εννοείς, αλλά και η Γκόα δεν είναι δα και ο παρθένος προορισμός....άλλο αν δε πάνε τα γκρουπ εκεί (αλήθεια, εμείς πότε θα πάμε?)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Καταλαβαίνω πως το εννοείς, αλλά και η Γκόα δεν είναι δα και ο παρθένος προορισμός....άλλο αν δε πάνε τα γκρουπ εκεί (αλήθεια, εμείς πότε θα πάμε?)
Απ ότι είδα η επαρχία της Goa ειναι τεράστια!!
ειχα και εγώ τις αμφιβολίες μου..ομως 2-3 παραλίες ειναι οι τουριστικές που πάνε ολοι εκεί...οι υπόλοιπες που ουτε στον χάρτη δεν υπάρχουν ειναι παράδεισοι και οχι μόνο αλλα ειναι όλες δικές σου..
θα παμε Γιώργο θα παμε ..αλλα φοβάμαι οτι δεν θα ξαναγυρίσομε!!:bleh:
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.622
Likes
9.979
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Ας προτεινω και εγω κατι διαφορετικο ... Αργεντινα-Μαρ ντε πλατα ;)
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.305
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Απ ότι είδα η επαρχία της Goa ειναι τεράστια!!
ειχα και εγώ τις αμφιβολίες μου..ομως 2-3 παραλίες ειναι οι τουριστικές που πάνε ολοι εκεί...οι υπόλοιπες που ουτε στον χάρτη δεν υπάρχουν ειναι παράδεισοι και οχι μόνο αλλα ειναι όλες δικές σου..
θα παμε Γιώργο θα παμε ..αλλα φοβάμαι οτι δεν θα ξαναγυρίσομε!!:bleh:
Σε ευχαριστώ που με βγάζεις απο τον κόπο να απαντήσω!
Είναι ακριβώς όπως τα λες. Αλλά ... άντε να τους πείσεις......
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.815
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Τ-υ-ν-η-σ-ί-α ! Τ-υ-ν-η-σ-ί-α! :haha::haha::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.347
Μηνύματα
889.558
Μέλη
39.024
Νεότερο μέλος
Filio Mav

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom