Χανιά... ολιγοημερες διακοπές

LULLU

Member
Μηνύματα
3.590
Likes
8.105
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..ναι τρως...α και στη Σεληνου τοπαρκακι ειναι μια γωνιακη ταβερνουλα με καλο και φτηνο φαγητο...
Τωρα για ξενοδοχειο ..θα πρεπει να εχει και παρκιν κοντα..για δες στο Κρητη επι της Ν Φωκα,,,,αν υπαρχει δωματιο ..με 40 ευρω.. Μετα ειναι το Χαλεπα, Αρκαδι μεσα στο κεντρο, το Σαμαρια παλι κεντρικο, το Κυδων απεναντι στη κεντρικη αγορα,...στο δε ακρωτηρι στο καλαθα θα βρεις τα Giorge blu appartments (το αγαπημενο μου) διαμερισματα πληρως ανακαινισμενα απο 70 ευρω...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Δεν ηξερα που ακριβως να το ποστάρω και τελικα κατέληξα σε αυτό το τοπικ μιας και ειναι το πιο δημοφιλές για την Κρητη



Ενα εκπληκτικό βίντεο για ένα υπέροχο νησί!

Δείτε το, κυρίως όσοι δεν έχετε πάει για να δείτε τι χάνετε
 
Last edited by a moderator:

ioulios

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Παιδια σας ευχαριστω πολυ για τις αμεσες απαντησεις!Για το Rodon hotel λιγο εξω απο τα Χανια εχετε ακουσει κατι?
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.590
Likes
8.105
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Παιδια σας ευχαριστω πολυ για τις αμεσες απαντησεις!Για το Rodon hotel λιγο εξω απο τα Χανια εχετε ακουσει κατι?
.. εξω απο τα Χανια δεν ειναι , ειναι επι της Ακρωτηρίου (κοντα μενω) εκτος και αν υπαρχει και αλλο με το ιδιο ονομα..αν ειναι αυτο που λεω μια χαρα ειναι...
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.590
Likes
8.105
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
ναι ακριβως αυτο εννουσα!
.. ειναι μεσα σε ενα χωρο με ελιες ησυχο καθαρο. εχει χωρο σταθμευσης και κοντα εχει επιλογες για ταβερνες το θαλασσινο αγερι ψαρικα αλλα πανακριβο, τη πετρα καλο ψητοπωλειο, τα φαγητα της μαμας πιο κατω απο τη πετρα, λιγο παραπανω το καφε κουκουβαγια και γενικα αν εχεις αυτοκινητο πας οπου θες...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.096
Likes
6.561
Στη δρομονερου θα μεινω εγω τωρα τελος ιουλιου.Ειναι ενας δρομος καθετος στην ακρωτηριου,αν τον ξερεις lullu.

Θα πεσει πολυ μασα απο πετρα!!!Και μετα γλυκο με θεα!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.590
Likes
8.105
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Στη δρομονερου θα μεινω εγω τωρα τελος ιουλιου.Ειναι ενας δρομος καθετος στην ακρωτηριου,αν τον ξερεις lullu.

Θα πεσει πολυ μασα απο πετρα!!!Και μετα γλυκο με θεα!
..
τη ξερω ..κοντα ειμαστε...
 

ioulios

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
λοιπον αυτο ακριβως εψαχνα κ ειχα φανταστει στο μυαλο μου ευχαριστω που το επιβεβαιωσες κιολας Lullu πολυ κατατοπιστικες οι πληροφοριες σου,αυτο το καφε κουκουβαγια ειναι αυτο που λενε οτι εχει τα ωραια τα γλυκα η ειναι αλλο?
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.590
Likes
8.105
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
λοιπον αυτο ακριβως εψαχνα κ ειχα φανταστει στο μυαλο μου ευχαριστω που το επιβεβαιωσες κιολας Lullu πολυ κατατοπιστικες οι πληροφοριες σου,αυτο το καφε κουκουβαγια ειναι αυτο που λενε οτι εχει τα ωραια τα γλυκα η ειναι αλλο?
..αυτο ειναι ..καποιοι θα σου πουν και τη οστρια που ειναι πολυ κοντα με τη κουκουβαγια η τις Νυμφες..αλλα τιποτα πιο αυθεντικο στα γλυκα απο τη κουκουβαγια..ολα τα αλλα απλα αντιγραφουν...
 

ioulios

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Ωραια τελεια,να σε ρωτησω παραδοσιακα προιοντα που θα ηθελα να παρω μαζι για αθηνα οπως μαρκα τυριων,κρασι,παξιμαδια,κ οτιδηποτε αλλο που σιγουρα παραλειπω αρκετα...τι εχεις να προτεινεις :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.006
Μέλη
39.268
Νεότερο μέλος
Kudahitam

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom