Χαιρεται παιδια! Πωληση εισιτηριων!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

eirini22

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Χαιρεται παιδια! Ειμαι καινουρια στο Forum! Το βρηκα ψαχνοντας να κλεισω καποια εισιτηρια! Δυστυχως κατι μου τυχε και δεν μπορω να κανω αυτο το ταξιδι!! Το ταξιδι ειναι για Αθηνα-Παρισι,Παρισι-Λονδινο,Λονδινο-Αμστερνταμ,Αμστερνταμ-Μιλανο, Μιλανο-Αθηνα!! Τα εχω κλεισει για 23 Γεναρη! Δηλαδη μεθαυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειναι ολα κλεισμενα με easyjet!! Τ' αγορασα 250 euro!! Ακουω προσφορες!! χαχαχαχα!! Πραγματικα, σιχαινομαι που εχασα αυτο το ταξιδι αλλα τουλαχιστον να παει καποιος αλλος!! Προτιθεμαι να κανω μια πολυ καλυτερη τιμη απο τα 250 euro που εδωσα! Ελπιζω ν ανταποκριθει καποιος!! Σας ευχαριστω πολυ και ευχομαι καλα ταξιδια!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.190
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τα εχω κλεισει για 23 Γεναρη! Δηλαδη μεθαυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23 ειναι σημερα, οχι μεθαυριο... ποιος θα προλαβει να φυγει; Ασε που οι περισσοτεροι ενδιαφερομενοι ειναι στο Πηλιο...
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.707
Δυστυχώς η αλλαγή ονόματος κοστίζει 35 ευρώ το λιγότερο για το κάθε εισητήριο, οπότε και να ήθελε κάποιος να τα πάρει το κόστος ξεφεύγει.
Σε περίπτωση που σου μείνουν θα ζητήσεις από τη ήζυτζετ να σου επιστρέψει τους φόρους (γίνεται αυτόματα στην κάρτα σου) έτσι τουλάχιστον θα πάρεις πίσω κάποια από τα 250 ευρώ.
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
και να μπορούσε θα πέταγε με το όνομα ειρήνη?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.556
Μηνύματα
901.040
Μέλη
39.288
Νεότερο μέλος
notatourist

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom