Ιταλία Φαγητό - ποτό στη Βενετία

paefstra

Member
Μηνύματα
13.648
Likes
43.876
Περσι φαγαμε παλι στο εστιατοριο Malibran που ηξερα την ποιοτητα του φαγητου. Μετα τη διετια της πανδημιας ειχε αυξησει πολυ τις τιμες. Με εκπτωση 30% απο το thefork πληρωσαμε 45 ευρω δυο ατομα χωρις αλκοολ. Δεν μπορω να φανταστω τι γινεται φετος.
Συνιστω κρατηση απο το thefork που μπορειτε να δειτε τις τιμες στο μενου μη βρεθειτε προ εκπληξεων αλλα και για τις εκπτωσεις.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.861
Likes
16.091
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο-Βερόνα-Μολβένο.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Έχουμε να προτείνουμε κάποιο μαγαζί για aperitivo σε ωραία τοποθεσία με εξωτερικά καθίσματα εκτός της πλατείας του Αγίου Μάρκου??
 
Μηνύματα
961
Likes
5.302
Είχαμε κάτσει στο eten venicie,που ήταν ακριβώς απέναντι από το ξενοδοχείο μας.
Δεν έχω να σου προτείνω κάπου,ο,τι και όπου σου κάνει κλικ.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.572
Likes
14.726
Έχουμε να προτείνουμε κάποιο μαγαζί για aperitivo σε ωραία τοποθεσία με εξωτερικά καθίσματα εκτός της πλατείας του Αγίου Μάρκου??
Barcollo στο Ριάλτο αλλά για τραπέζι στο aperitivo χρειάζεται τύχη....
 

Nikoletta!

Member
Μηνύματα
56
Likes
122
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Naranzaria για τα aperol spritz, τα τραπεζάκια έξω και την τέλεια θέα στο μεγάλο κανάλι!
 

ababadisney

Member
Μηνύματα
19
Likes
3
θα είμαι Βενετία 28-30 Σεπτεμβρίου, Κάποια νέα πρόταση για καλό και σχετικά οικονομικό φαγητό σε τραπέζι και όχι στο χέρι έχουμε? με 20-30 το άτομο
 
Μηνύματα
458
Likes
1.565
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
θα είμαι Βενετία 28-30 Σεπτεμβρίου, Κάποια νέα πρόταση για καλό και σχετικά οικονομικό φαγητό σε τραπέζι και όχι στο χέρι έχουμε? με 20-30 το άτομο
Καλησπερα !!
Trattoria pontini στην περιοχη του Cannaregio στη γεφυρα Guglie.Στο τελος να παρετε το εξαιρετικο τιραμισου.
Osteria bancogiro διπλα στο Ριαλτο.
Ολα αυτα ειναι πανω κατω στις τιμες που ειπες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
899.033
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom