Των Αεροδρομίων Τα Σαλόνια. (Airport Lounges)

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.936
Likes
52.237
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
ΘΑ έχω 23 ώρες στο αεροδρόμιο της Κωνσταντινούπολης. Σκέφτομαι να πάρω το τουρ της Turkish. Το ερώτημά μου είναι αν μπορω να χρησιμοποιήσω πρώτα το lounge (μεταμεσονύχτια), μετά να πάω στο τουρ κι όταν επιστρέψω να ξαναχρησιμοποιήσω το lounge. Δε φαντάζομαι ότι υπάρχει κάποιος περιορισμός, σωστά;
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.113
Likes
2.612
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
ΘΑ έχω 23 ώρες στο αεροδρόμιο της Κωνσταντινούπολης. Σκέφτομαι να πάρω το τουρ της Turkish. Το ερώτημά μου είναι αν μπορω να χρησιμοποιήσω πρώτα το lounge (μεταμεσονύχτια), μετά να πάω στο τουρ κι όταν επιστρέψω να ξαναχρησιμοποιήσω το lounge. Δε φαντάζομαι ότι υπάρχει κάποιος περιορισμός, σωστά;
Δε ξέρω να σου απαντήσω γι αυτό, λογικά δε θάχεις θέμα, θα ήθελα μόνο να σου πω σχετικά με το tour, ότι απ΄ ότι γράφει στο σάιτ τους, ισχύει μόνο για όσους έχουν εκδώσει εισιτήρια απευθείας με Turkish και ο αρ. εισιτηρίου ξεκινάει από 235. Πχ αν έχεις βγάλει εισιτήριο με μίλια από Aegean, απ΄ ότι καταλαβαίνω δε θα ισχύει. Εδώ το έχουν κάνει έτσι που να μη μπορείς να διαχειριστείς καν το εισιτήριό σου online, όχι να σου κάνουν και δωρεάν ξενάγηση :(
 

Nick_St

Member
Μηνύματα
139
Likes
2.268
Ταξίδι-Όνειρο
Venezuela
ΘΑ έχω 23 ώρες στο αεροδρόμιο της Κωνσταντινούπολης. Σκέφτομαι να πάρω το τουρ της Turkish. Το ερώτημά μου είναι αν μπορω να χρησιμοποιήσω πρώτα το lounge (μεταμεσονύχτια), μετά να πάω στο τουρ κι όταν επιστρέψω να ξαναχρησιμοποιήσω το lounge. Δε φαντάζομαι ότι υπάρχει κάποιος περιορισμός, σωστά;
Έχω μπει πρόσφατα 01:00 στο αεροδρόμιο και στο lounge, βγήκα έξω στην πόλη το πρωί και ξαναμπήκα αργά το απόγευμα στο lounge κανονικά γιατί η πτήση ήταν 22:00, δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός, το είχα ρωτήσει οπότε κανονικά θα μπορείς να το κάνεις. Έχει και lockers στο lounge που βολεύει.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.572
Μηνύματα
901.853
Μέλη
39.312
Νεότερο μέλος
vang_elis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom