Ολλανδία Τρένα από Ολλανδία

Harrys L.

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους,θα ήθελα τη βοήθεια σας αν ξέρετε...
Θέλω να ταξιδέψω από Ολλανδία στο Παρίσι με τρένο(κατα προτίμηση από Rotterdam) αλλά ψάχνω φθηνά εισητήρια...Μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ??Ας είναι και πιο αργό το τρένο και ας είναι και νυχτερινό...Ευχαριστώ...
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.284
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Το εχω κανει πριν χρονια με το Thalys μεσω Βρυξελλων κατι λιγωτερο απο τρεις ωρες.Τιμες ειχα κλεισει απο ιντερνετ μεσω του σαιτ που σου εχουν ηδη δωσει.
 
Μηνύματα
301
Likes
1.822
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ταξίδι-Όνειρο
Ωκεανία
Αμστερνταμ - Παρίσι

Εμείς είχαμε κλείσει από Billets de train - Train tickets on TGV-europe.com (νομίζω έχει σχέση με το lik που σου έδωσαν ήδη) με Thalys από Άμστερνταμ (κεντρικός σταθμός) για Παρίσι το Σεπ. 2012. Τα εισητήρια μας τα έστειλαν μέσω ταχυδρομίου στην Αθήνα, πρίν ξεκινήσουμε το ταξίδι μας για Ολλανδία. Το sait σου δίνει επιλογή και για τα πιο οικονομικά εισητήρια με περιθώριο επιλογής 30 ημερών. Εάν δεν έχεις συγκεκριμένες ημερομηνίες φαντάζομαι σε εξυπηρετεί και μπορεί να πετύχεις μια καλή ευκαιρία!
Το ταξίδι πάντως ήταν γρήγορο, το τρένο πολύ άνετο, (με πρόσβαση στο internet - βέβαια έναντι πληρωμής...) το τοπίο ενδιαφέρον - αν και σχετικά επίπεδο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.359
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom