Ταξιδιωτικό γραφείο ''κρέμασε'' Έλληνες μαθητές απο την Αλεξανδρούπολη στη Βαρκελώνη!

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.410
Likes
17.246
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
E αρκεί με τα μεταξύ σας ε;

Αν θέλετε να κουβεντιάσετε on topic είστε ευπρόσδεκτοι. Τα μεταξύ σας μπορείτε να τα λύσετε με πμ. :)
 

evartist

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
Aπάτη από ταξιδιωτικό γραφείο

Ανοιξα θέμα στο φόρουμ για την απάτη του συγκεκριμένου ταξιδιωτικού γραφείου αλλά μου το διέγραψαν ως δυσφήμιση.
Θεωρώ ότι είναι κάτι που πρέπει να γίνει γνωστό...πολλοί χάσαμε τα λεφτά μας και το σημαντικότερο να μην εξαπατηθούν και άλλοι.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.410
Likes
17.246
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σου απάντησε ο αρμόδιος συντονιστής ότι είναι κανονισμός του site τον οποίο μάλιστα έχεις αποδεχθεί κατά την εγγραφή σου. Η αλήθεια είναι ότι θα θέλαμε να έχουμε τη δυνατότητα φιλοξενίας τέτοιων καταγγελιών αλλά δε μπορούμε, διότι υπάρχουν νομικές επιπλοκές.

Δε ξέρω τι άλλη εξήγηση χρειάζεσαι.
 

evartist

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
Μακάρι να πήγαινα το ταξίδι που χω πληρώσει και να μοιραζόμουν στο φόρουμ τις όμορφες εμπειρίες από την Βαρκελώνη, πραγματικά θα το ήθελα.....αλλά δεν έγινε έτσι!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.911
Likes
27.168
Ανοιξα θέμα στο φόρουμ για την απάτη του συγκεκριμένου ταξιδιωτικού γραφείου αλλά μου το διέγραψαν ως δυσφήμιση.
Θεωρώ ότι είναι κάτι που πρέπει να γίνει γνωστό...πολλοί χάσαμε τα λεφτά μας και το σημαντικότερο να μην εξαπατηθούν και άλλοι.
:(ειναι πολυ λυπηρο που εχασες τα χρηματα σου αλλα και την δυνατοτητα
να πραγματοποιησεις την εκδρομη σου.
Δεν μπορουν να εξαπατηθουν αλλα ατομα γιατι ηδη τους αφαιρεσαν την
αδεια απο τον ΕΟΤ.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.911
Likes
27.168
νομιζω οτι τα ταξιδιωτικα γραφεια εχουν μια εγγυηση(εγγυητικη επιστολη)κατατεθιμενη
στον ΕΟΤ για τετοιες περιπτωσεις αλλα δεν το γνωριζω καλα το θεμα.
Θα σου ελεγα να επικοινωνησεις με την δικηγορο μου στην Αθηνα αλλα σημερα
εφυγε για Ν. αφρικη.
Αν θελεις θα σου στειλω το τηλεφωνο της.
 

evartist

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
θα επικοινωνήσω αύριο με τον ΕΟΤ, αν μπορείς δωσ μου και το τηλ.της δικηγόρου..αν και νομίζω πως νομικά μόνη μου δεν μπορώ να κινηθώ, δεν με συμφέρει...Σε ευχαριστώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.350
Μηνύματα
889.655
Μέλη
39.027
Νεότερο μέλος
GEORGIAD3

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom