Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Σεπτέμβριος - Oκτώβριος 2018

Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Σεπτέμβριος - Oκτώβριος 2018 (3 ψήφοι)


  • Total voters
    48
  • Poll closed .

Elena2508

Member
Αυτήν τη δυνατότητα επεξεργασίας ψήφου πρέπει να την δείτε γιατί από το κινητό γίνονται εύκολα λάθη που καλό είναι να μπορούμε να τα διορθώσουμε... :rolleyes:
Ανέβηκε και η πρεσβυωπία και δεν φοράμε και πάντα τα γυαλιά μας γιατί δεν μας βολεύουν....
 

katkats

Moderator
Αυτήν τη δυνατότητα επεξεργασίας ψήφου πρέπει να την δείτε γιατί από το κινητό γίνονται εύκολα λάθη που καλό είναι να μπορούμε να τα διορθώσουμε... :rolleyes:
Ανέβηκε και η πρεσβυωπία και δεν φοράμε και πάντα τα γυαλιά μας γιατί δεν μας βολεύουν....
Ναι την έχω πατήσει κι εγώ. Όμως τόσα χρόνια ο διαγωνισμός γίνεται έτσι, χωρίς δυνατότητα αλλαγής του ψήφου. Νομίζω ότι δεν πρέπει να αλλάξουμε τώρα τις συνθήκες. Άλλωστε ένα παιχνίδι είναι...
 

katkats

Moderator
Τελείωσε ο διαγωνισμός. Αυτοί είναι οι νικητές!

1η θέση
Ο @Yorgos με την ιστορία Κύπρος,Καζακστάν,Ουζμπεκιστάν,Τουρκμενιστάν,Κιργιστάν και Τατζικιστάν. Χωρίς γιούρτες, με κατεχόμενα

2η θέση
Ο @10900km με την ιστορία Ρίο, Μπάιρες, Μοντεβιδέο, 3 (μήνες) επί 3

3η θέση
H @Grerena με την ιστορία Λονδίνο μαζί με Οξφόρδη, Stonehenge, Bath και τους γιους μου!

Συγχαρητήρια στους νικητές και ευχαριστίες σε όλους τους συγγραφείς για τις ιστορίες που μας χάρισαν.
 
Ωραία, αλλά κι εγώ την πάτησα τελικά. Είχα διαβάσει όλες τις ιστορίες εκτός από τη δεύτερη βραβευθείσα, δεν ξέρω πως μου είχε ξεφύγει. Τώρα την διαβάζω! :bash:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.533
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top