Ταξιδιωτικά smilies

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.444
Likes
17.438
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Συνέχισε ακάθεκτος Doug, είναι απίθανα. Θα τα προσθέσω αργά απόψε ή αύριο, είτε στα avatars του σάιτ είτε στα smilies. Απλά προσπάθησε αν γίνεται να μην κάνεις πολλαπλά ποστ, αλλά εdit στο προηγούμενο ποστ και προσθήκη των καινούριων. :)

GTS δεν ξέρω γιατί δεν τα βλέπεις, αλλά σε λίγο θα ... τα δεις αφού θα τα προσθέσω στα δικά μας. :)
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Συνέχισε ακάθεκτος Doug, είναι απίθανα. Θα τα προσθέσω αργά απόψε ή αύριο, είτε στα avatars του σάιτ είτε στα smilies. Απλά προσπάθησε αν γίνεται να μην κάνεις πολλαπλά ποστ, αλλά εdit στο προηγούμενο ποστ και προσθήκη των καινούριων.
Γιατι αφου το καθενα εχει τη δικη του σημασια!:(
Ασε που τα πιο πολλα ειναι αφιερωμενα σε μελη!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.444
Likes
17.438
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχεις δίκιο δεν το σκέφτηκα έτσι. Συνέχισε να πυροβολείς λοιπόν, όπως έκανες μέχρι τώρα! :D
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Aληθεια ο Τζιμις Ταυλάνδη δεν ειναι?
Λετε να επιστρεψει ετσι asmileys.smileycentral.com_cat_26_26_11_12.gif

Αυτα για σημερα....
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εχουν πολυ πλακα...του Τζιμυ επρεπε να του βρουμε και ενα κουβαδακι , θα τα εχει τσακισει φανταζομαι , πλησιαζει και το παρτυ πανσεληνου!
Βρε εσειs εχω βαλει ταξιδι ονειρο Λατινικη Αμερικη και δεν το σχολιαζετε..το Λονδινο σαs εμεινε ε? :lol:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Εχουν πολυ πλακα...του Τζιμυ επρεπε να του βρουμε και ενα κουβαδακι , θα τα εχει τσακισει φανταζομαι , πλησιαζει και το παρτυ πανσεληνου!
Βρε εσειs εχω βαλει ταξιδι ονειρο Λατινικη Αμερικη και δεν το σχολιαζετε..το Λονδινο σαs εμεινε ε? :lol:
Εσυ μιλας για Λατινιμη Αμερικη οταν ειναι ακομη νωπα τα σημαδια της Ευρωπης πανω σου!!!:haha:

Επόμενο Ταξίδι: ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ σε 24 μερεs!!!
Ταξίδι-Όνειρο: ΛΟΝΔΙΝΟ-ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ

Ταξιδιωτικές Ιστορίες: 12
Φωτογραφίες: 176
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.337
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom