Ισπανία Ταξίδι στην Ισπανία

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Δε θέλω να είμαι οφ τόπικ, αλλά το Αμβούργο δε σε ενθουσίασε; Έχω ακούσει τα καλύτερα. Αν μπορείς κάποια άλλη στιγμή, γράψε μας τις εντυπώσεις σου απ' τη Γερμανία σε ένα άλλο τόπικ. Α ξεχασα. Φυσικά καλωσήρθες στην παρέα μας.:clap::clap::clap:
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Οι γερμανοί είναι φίλοι μας ε? :roll:
Μήπως έτσι έχετε τίποτα σε ισπανούς, ιταλούς, πορτογάλους…γερμανούς πρέπει?

Θα το κάνω...μονό για σας...επειδή...είστε επιεικείς...ακόμη!

(και δεν τους μπορώ τους γερμανουουούς):D
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Μην τον παρεξηγείς τον dik-7 μαριζάκι. έτσι κάνει πάντα ο αρχηγός μας, προσπαθεί να προσηλυτίσει κόσμο στο γκρουπ του! :bleh::bleh::bleh:

Καλωσήρθες στο travelstories και η Ισπανία είναι υπέροχη. Ζηλεύωωωωωω!!!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Kαλά, σοβαρά μιλάς? Του Χαβιέ???? Θα πέσω κάτω :killme:.....τον λατρεύω!
Στη Μαδρίτη είναι????
Πώ πώ και σε ένα stop-over αντί να πάω εκεί έτρεχα στα παλάτια και στους κήπους.... :bash: :bash:
κεγω τον λατρευω..:(:(:(
και καλα εσυ..σε ενα stop over τι να πρωτοπρολαβεις??εγω, μια εβδομαδα εκει και να μην παω να τιμησω το σοϊ του javier???ειμαι α-π-α-ρ-α-δ-ε-κ-τ-η..
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Δε θέλω να είμαι οφ τόπικ, αλλά το Αμβούργο δε σε ενθουσίασε; Έχω ακούσει τα καλύτερα. Αν μπορείς κάποια άλλη στιγμή, γράψε μας τις εντυπώσεις σου απ' τη Γερμανία σε ένα άλλο τόπικ. Α ξεχασα. Φυσικά καλωσήρθες στην παρέα μας.:clap::clap::clap:
Κι επειδή είμαι καινούργια…εννοείς να ανοίξω άλλο θέμα…ή να μπω σε κάποιο παλιό.:roll:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.014
κεγω τον λατρευω..:(:(:(
και καλα εσυ..σε ενα stop over τι να πρωτοπρολαβεις??εγω, μια εβδομαδα εκει και να μην παω να τιμησω το σοϊ του javier???ειμαι α-π-α-ρ-α-δ-ε-κ-τ-η..

Που να το μάθει και η chrikky :bleh:..... (λόγω σχετικού αβατάρ)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Που να το μάθει και η chrikky :bleh:..... (λόγω σχετικού αβατάρ)
ειμαστε πολλες οι φαν!!!!:clap::clap::clap:
η chrikky τουλαχιστον δεν εχει παει μαδριτη(νομιζω), οποτε οκ..απλα θα την βαλει στο προγραμμα..εγω που πηγα και δεν το ηξερα????????ειμαι απαρηγορητη..
:klaps::klaps::cry::cry:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Κι επειδή είμαι καινούργια…εννοείς να ανοίξω άλλο θέμα…ή να μπω σε κάποιο παλιό.:roll:
Ναι μπορείς να ανοίξεις νέο θέμα είτε στο ταξιδιωτικές ιστορίες σε εξελιξη είτε στο Γενικά περί ταξιδιών και να μας πεις τις εντυπώσεις σου.
Ναι έχουν γκρουπ και οι Ιταλόφιλοι (είμαι και εκεί μέλος) αλλά και οι Λατινολάτρεις. Τα γκρουπ τα βρίσκεις πάνω αριστερά. Σε όποιο θες κάνεις εγγραφή.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
ειμαστε πολλες οι φαν!!!!:clap::clap::clap:
η chrikky τουλαχιστον δεν εχει παει μαδριτη(νομιζω), οποτε οκ..απλα θα την βαλει στο προγραμμα..εγω που πηγα και δεν το ηξερα????????ειμαι απαρηγορητη..
:klaps::klaps::cry::cry:

Καλα παιδες μη χτυπιεστε!! Κανονιστε ενα ταξιδακι προς τα μερη μου,χιχι,και καντε το stopover στη μαδριτη και πατε και τρωτε και στο σοι του javier!!!!
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Αυτό το κατάλαβα...έβαλα μία από την υπέροχη Θεσσαλονίκη!!!

…και μια που μιλάμε για Ισπανία...αγγλικά μιλάνε εκεί? Εγώ μιλάω και ιταλικά αλλά…?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.045
Μέλη
39.268
Νεότερο μέλος
AnitaDag

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom