Ταξίδι μόνος ή μόνη??

giannismits

Member
Μηνύματα
3.497
Likes
11.779
Επόμενο Ταξίδι
?
Αυτοανακηρυσσομαι φιλος σου. Πότε φεύγουμε?
στους κολλητους μου κανω ευκολιες οχι σε ολους;)

αλλα νομιζω πως το να γινει ελαχιστες φορες δεν ειναι κακο..και κανεις το ταξιδι που τοσο θες και κανεις και ενα καλο σε εναν δικο σου ανθρωπο.εφοσον εισαι καλα οικονομικα φυσικα.

σιγουρα μια λυση ειναι να ταξιδεψεις μονος απλα πρεπει να εισαι σιγουρος γιαυτο και ανετος.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Eχεις χρονο και χρημα και ακομα το σκεφτεσαι;;;
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.110
Likes
2.610
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Εγώ πάλι θέλω να πάω μόνη διακοπές τον Αύγουστο εξωτερικό (για πρώτη φορά) αλλά έχω άλλο πρόβλημα! Χρόνο και χρήμα δόξα τω θεω έχω, αλλά έχω κι ένα αμόρε που με απειλεί ότι θα φαρμακωθεί αν τολμήσω να ξεμυτίσω έστω και σε μια πόλη που έχει ήδη επισκεφθεί κι αυτός!! :mad:
Δηλαδή ήμαρτον, να μείνω να βράσω στην Αθήνα επειδή αυτός σκάει από τη ζήλια που δεν μπορεί να έρθει μαζί επειδή δε θάχει άδεια? Ακόμα και στην Ελλάδα που σκέφτομαι να πάω εναλλακτικά, με λοξοκοιτάει:shock:

Ουφ τα είπα και ξεθύμανα! Φίλε τράβα όσο είσαι ελεύθερο πουλί γιατί μετά δε σε κόβω και να θες..:bleh:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Το θεμα μας δεν ειναι τι κανεις εσυ κι ο φιλος σου αλλα το πως θα παμε ταξιδι με ολα πληρωμενα απο το φιλο εδω!!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.667
Likes
43.916
Εγώ πάλι θέλω να πάω μόνη διακοπές τον Αύγουστο εξωτερικό (για πρώτη φορά) αλλά έχω άλλο πρόβλημα! Χρόνο και χρήμα δόξα τω θεω έχω, αλλά έχω κι ένα αμόρε που με απειλεί ότι θα φαρμακωθεί αν τολμήσω να ξεμυτίσω έστω και σε μια πόλη που έχει ήδη επισκεφθεί κι αυτός!! :mad:
Δηλαδή ήμαρτον, να μείνω να βράσω στην Αθήνα επειδή αυτός σκάει από τη ζήλια που δεν μπορεί να έρθει μαζί επειδή δε θάχει άδεια? Ακόμα και στην Ελλάδα που σκέφτομαι να πάω εναλλακτικά, με λοξοκοιτάει:shock:

Ουφ τα είπα και ξεθύμανα! Φίλε τράβα όσο είσαι ελεύθερο πουλί γιατί μετά δε σε κόβω και να θες..:bleh:
Της φυλακής τα σίδερα είναι για τους λεβέντες. Λίγα τα ψωμιά του αμόρε σου, αν εννοείς το name taxidiara :roll:.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.110
Likes
2.610
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
tripakias said:
Το θεμα μας δεν ειναι τι κανεις εσυ κι ο φιλος σου αλλα το πως θα παμε ταξιδι με ολα πληρωμενα απο το φιλο εδω!!!
Α δε θελω τετοια εγω τον ειδα πρωτη!!

paefstra said:
Της φυλακής τα σίδερα είναι για τους λεβέντες. Λίγα τα ψωμιά του αμόρε σου, αν εννοείς το name taxidiara :roll:.
Ακριβως, θα τον χωρισω κ θα τα φτιαξω με τον φιλο απο πανω που πληρωνει!
 

harilander

Member
Μηνύματα
563
Likes
476
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
Ακριβως, θα τον χωρισω κ θα τα φτιαξω με τον φιλο απο πανω που πληρωνει!
ελπίζω ο φίλος σου να μην είναι γραμμένος στο φόρουμ..:cool:


τελικά είναι πολλοί που θέλουν να ταξιδέψουν και δεν εχουν παρέα,
θα κάνω ενα πρακτορείο για μοναχικούς ταξιδιώτες..:rolleyes:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.667
Likes
43.916
Ακριβως, θα τον χωρισω κ θα τα φτιαξω με τον φιλο απο πανω που πληρωνει!
Ας μην είμαστε τόσο σκληροί. Μπορείς ανάλογα με τον χαρακτήρα και τα ενδιαφέροντά του να επινοήσεις :
α) ένα επιστημονικό συνέδριο στην Ίο τον Αύγουστο που πρέπει πάσι θυσία να παρακολουθήσεις, αν είναι της επιστήμης
β) ένα γάμο μιας συμμαθήτρια από την Ίο που θες να πας με τα κορίτσια, αν είναι των παραδόσεων
γ) ένα τάμα στην Παναγία ότι αν έβρισκες τέτοιον άντρα, θ' άναβες λαμπάδα στο μπόι του στο νησί, αν είναι θρήσκος.
Καλό σου ταξίδι :haha:.
 

Olguita

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ανδαλουσια
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή - Περου
Δεν ξερω αν θα σε βοηθήσει η απαντηση μου αλλα κι εγω αποφασισα να παω φετος μονη διακοπες εντελως συνειδητα!!!2 βδομαδες Ανδαλουσια...ονειρο...!!! Νομιζω οτι ενα πραγμα που μπορει να σε ωθησει να παρεις την αποφαση ειναι ενα ταξιδι ονειρο για σενα που να θες να το κανεις οπως το θες εσυ...εγω ετσι το σκεφτηκα και ειμαι πολυ χαρουμενη με την αποφαση μου!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.360
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom