Ταξίδια με μωρό.

martine

Member
Μηνύματα
78
Likes
109
Καλημερα σας.Πεταω πρώτη φορα με παιδακι. Η μικρη ειναι 2.5 ετων.Επιτρεπεται να πάρω καρότσι μαζι μ δωρεαν ή θα μου το χρεωσουν;; Η εταιρια που πετάω ειναι η Ryanair. Να αναφερω οτι στην επιλογη για αγορα επιολεον εξοπλισμου αναφέρεται αυυο που επισυνάπτω στην φωτο.Σας ευχαριστω
Έχω πετάξει με aegean και ήταν δωρεάν το καρότσι. Το αφήσαμε στη σκάλα του αεροπλάνου και το πήραμε στην έξοδο. Με ryanair δεν έχω πετάξει με το μωρό αλλά εάν καταλαβαίνω από την υποσημείωση που έχει η φωτογραφία που επισυνάπτεις η μεταφορά του καροτσιού είναι επίσης δωρεάν.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.371
Likes
2.106
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Με κάθε επιφύλαξη, μην τυχον έχει αλλάξει κάτι. Πριν 2 μήνες πέταξα μαζί με φίλη που είχε την 3χρονη κόρη της στο καρότσι με ryanair. Δεν πλήρωσε κάτι, το παρέδωσε πριν επιβιβαστεί στο αεροπλάνο, αλλά το παρέλαβεμαζί με τις αποσκευές και όχι στην πόρτα όπως κάνει η aegean.
 
Last edited:
Μηνύματα
16
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη - Μπόρα Μπόρα
Καλημερα σας.Πεταω πρώτη φορα με παιδακι. Η μικρη ειναι 2.5 ετων.Επιτρεπεται να πάρω καρότσι μαζι μ δωρεαν ή θα μου το χρεωσουν;; Η εταιρια που πετάω ειναι η Ryanair. Να αναφερω οτι στην επιλογη για αγορα επιολεον εξοπλισμου αναφέρεται αυυο που επισυνάπτω στην φωτο.Σας ευχαριστω
Είναι δωρεάν don't worry
 

hliad1990

Member
Μηνύματα
59
Likes
3
ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ . ΘΑ ΠΕΤΆΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΡΏΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΓΙΑ ΧΑΝΙΑ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ . ΤΙ ΈΓΓΡΑΦΑ ΧΡΕΙΆΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ? ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ 4 ΜΗΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΈΡΩΝ. ΠΕΤΑΜΕ ΜΕ RYANAIR
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.269
Likes
6.452
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Τα παιδιά πετάνε εσωτερικό με βιβλιάριο υγείας ή πιστοποιητικό γέννησης.
 
Μηνύματα
812
Likes
713
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Καρότσι μεταφέρεται δωρεάν και μέχρι την σκάλα του αεροπλάνου. Εκεί το παραδίδετε και το παραλαμβάνετε στην έξοδο όταν φθάσετε.
 

hliad1990

Member
Μηνύματα
59
Likes
3
το καρότσι μας είναι δυο κομμάτια .. δηλαδή η καλαθούνα και το καρότσι θα εχω καποιο πρόβλημα? επίσης η ryainair λεει οτι για καθε παιδι εχεις δικαίωμα να πάρεις 2 αντικείμενα μαζι τους δωρεαν. εγω θα εχω μαζι μου τον μικρο μου 3 χρονων και την μικρη μου 4 μηνών μπορω να παρω δλδ και το αυγό της μικρής μαζι μου?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.335
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom