Προβλημα

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
έμένα το trojan ήταν σε κάποιο φάκελο του explorer. Κατέβασα το firefox και δουλεύει οκ. Σπόρε αντί να κάθεσε με τη χατζάρα μη πούμε τίποτα εκτός γραμμής, δε βοηθάς λίγο την κατάσταση? Μήπως πρέπει να κλείσει το φόρουμ για μερικές μέρες για να μη διαλύσουμε τα pc μας?
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
καλυτερα χρησιμοποιηστε το 2ο λινκ που σας εδωσα να καθαρισετε τον υπολογιστη, γιατι αυτο που εγραψε ο xenos ειναι trojan για τα java... απο τα λιγα που ξερω παιδια...
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
σήμερα διαπίστωσα και κάτι άλλο τρελό.. όταν μπαίνω στο travelstories μου λέει πχ 30 αδιάβαστα μηνύματα.. αλλά στην πραγματικότητα έχω πχ 50 αδιάβαστα.. σε κάποια θέματα δε μου μετράει ως αδιάβαστα τα post. Τα θέματα αυτά μου τα εμφανίζει ως αδιάβαστα κανονικά, απλά δεν μετράει τα αδιάβαστα ποστ ως αδιάβαστα.
το χει προσέξει αυτό κανείς άλλος?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.532
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ναι και σε μενα συμβαινει αυτο
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
σήμερα διαπίστωσα και κάτι άλλο τρελό.. όταν μπαίνω στο travelstories μου λέει πχ 30 αδιάβαστα μηνύματα.. αλλά στην πραγματικότητα έχω πχ 50 αδιάβαστα.. σε κάποια θέματα δε μου μετράει ως αδιάβαστα τα post. Τα θέματα αυτά μου τα εμφανίζει ως αδιάβαστα κανονικά, απλά δεν μετράει τα αδιάβαστα ποστ ως αδιάβαστα.
το χει προσέξει αυτό κανείς άλλος?
Εχω τοοοοοσα πολλα αδιαβαστα που δεν εχω παρατηρησει κατι.
Αλλα για να το λες,ετσι θαναι και σε μενα.
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Εμενα μου λεει οτι δεν εχω αδιαβαστα μηνυματα, ενω ταυτοχρονα βλεπω μπροστα μου ολοκληρη λιστα απο αδιαβαστα!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.662
Likes
8.521
Και μένα μου δείχνει περισσότερα αδιάβαστα απ' ότι στην πραγματικότητα!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Wanted Defkalion dead or alive.:haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.532
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλομελετα και ερχεται. Αυριο θα ειναι εδω το αφεντικο. Πρεπει να οργανωσουμε υποδοχη στο Καλλιμαραμρο οπου θα τον ραινουμε με ροδοπεταλα, θα του ψαλλουμε τον παιανα, θα γρεμισουμε τα τειχη, θα τον στεφανωσουμε κλπ. Οποιος εχει καμια ιδεα ακομη ας τη συνεισφερει.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Γενικά σήμερα ήταν προβληματική η είσοδος στην σελίδα. Βασικά, το antivirus έβρισκε κάποιο trojan και δεν μου επέτρεπε καν την είσοδο στην σελίδα.
το ιδιο συνεβαινε και σε μένα απο την π'εμτη μεχρι τώρα....τώρα καταφερα να μπώ....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.366
Μηνύματα
890.041
Μέλη
39.039
Νεότερο μέλος
vasilikigero

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom