Πράγα με Ι.Χ.

Μηνύματα
5
Likes
0
καλησπέρα!!!! Έχεις κάποιος ταξιδέψει με δικό του Ι.Χ. απο Ελλάδα Για Τσεχία??? πως είναι σαν εμπειρία και τι εκδρομές μπορούν να γίνουν γύρω απο Πράγα???
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
καλησπέρα!!!! Έχεις κάποιος ταξιδέψει με δικό του Ι.Χ. απο Ελλάδα Για Τσεχία??? πως είναι σαν εμπειρία και τι εκδρομές μπορούν να γίνουν γύρω απο Πράγα???
αρκετες φορες -κουραγιο να εχεις για οδηγηση χιλιομετρα ουτε πολλα ουτε λιγα-εγω συνηθως το σπαζω με μια διανυκτερευση βελιγραδι-αλλα το εχω βγαλει και σερι!!!ο δρομος στο μεγαλυτερο μερος του καλος-για εδρομες γυρω απο την πραγα θα βρεις μεσα στο φορουμ πολλα
 
Μηνύματα
5
Likes
0
αρκετες φορες -κουραγιο να εχεις για οδηγηση χιλιομετρα ουτε πολλα ουτε λιγα-εγω συνηθως το σπαζω με μια διανυκτερευση βελιγραδι-αλλα το εχω βγαλει και σερι!!!ο δρομος στο μεγαλυτερο μερος του καλος-για εδρομες γυρω απο την πραγα θα βρεις μεσα στο φορουμ πολλα
ωραία!!! λέμε η στάση να γίνει Βιένη!!!! και όχι Βελιγράδι αν και μας αρέσει αρκετά!!!
υπάρχει κάτι το ιδιαίτερο που πρέπει να δούμε στην διαδρομή και ίσως το να κάνουμε και καμία παράκαμψη?
 
Last edited by a moderator:

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
ωραία!!! λέμε η στάση να γίνει Βιένη!!!! και όχι Βελιγράδι αν και μας αρέσει αρκετά!!!
υπάρχει κάτι το ιδιαίτερο που πρέπει να δούμε στην διαδρομή και ίσως το να κάνουμε και καμία παράκαμψη?
καταρχην απο που θα ξεκινησετε??
 
Μηνύματα
5
Likes
0
μιλαμε για μια διαδρομη με συνορα και μικρες στασεις περιπου 113-14 ωρες θα εχετε κουραγιο για εναν καφε βελιγραδι-νοβισατ μινιμουν για αλλες 2 ωρες περιπου??
έχουμε ταξιδέψει με Ι.Χ. μέχρι Βουδαπέστη και μέχρι Μόναχο!! οπότε έχουμε περάσει και απο Βελιγράδι και απο Νις και απο Νόβισαντ, έχουμε χαθεί και μέσα στα χωριά της Σερβίας όλα ήταν τέλεια !!! απλά ψάχνω για νέες εμπειρίες για να μην βαρεθούμε την διαδρομή οπότε γι αυτό λέμε να σταματήσουμε βράδυ σε Βιένη!!!! απλά δεν ξέρω τι άλλο μπορούμε να δούμε!!! Αλλλά και αργότερα κατα την παραμονή μας στην Πράγα είμαι λίγο διστακτική γιατί φοβάμαι τον αρκετό κόσμο λόγο τουρισμού και θα θέλαμε να ζήσουμε λίγο την πόλη οχι ως τουρίστες απλά και να κάνουμε εκδρομές εκεί γύρω!!! όπως Δρέσδη!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
900.505
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom