Πού είναι στον κόσμο;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.902
Likes
52.040
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ήσουν στο Μαυρίκιο το ΣΚ;; Ποια είσαι; Ο Τράβελερ;
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Παντως ο δικος μας στην Εδεσσα δεν ειναι. :) Να πω βορεια Ευβοια, φαραγγι Δρυμωνα? Α, και με ποιον εισαι ερωτευμενη?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.883
Likes
9.907
Παντως ο δικος μας στην Εδεσσα δεν ειναι. :) Να πω βορεια Ευβοια, φαραγγι Δρυμωνα? Α, και με ποιον εισαι ερωτευμενη?
Είμαι ερωτευμένη με τον κύριο φαράγγη της φωτογραφίας :haha::haha:
...ο οποίος κύριος φαράγγης δεν είναι στην Εύβοια...:(
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Μηπως ειναι το [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]φαράγγι Πάντα Βρέχει στην Ευρυτανια? Και δεν θα τη γλιτωσεις ετσι ευκολα με την απαντηση με ποιον εισαι ερωτευμενη. :)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.883
Likes
9.907
Μηπως ειναι το [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]φαράγγι Πάντα Βρέχει στην Ευρυτανια? Και δεν θα τη γλιτωσεις ετσι ευκολα με την απαντηση με ποιον εισαι ερωτευμενη. :)
:clap::clap::clap::clap: Και ναι λοιπόν! Είναι το φαράγγι "Πάντα Βρέχει" στην Ευρυτανία! Καταπληκτικό!!! Για να το διασχίσεις και να φτάσεις στους καταρράκτες που φαίνονται στη φωτο σε κάποια σημεία περπατάς, σε άλλα το νερό σου φτάνει μέχρι τη μέση και σε κάποιο άλλο σημείο κολυμπάς... συγκεκριμένα ξαπλώνεις ανάσκελα και αφήνεσαι να σε παρασύρει το ρεύμα του ποταμού! Δεν είναι αυτοί λόγοι να το ερωτευθώ axine??? :bleh:
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Δεν είναι αυτοί λόγοι να το ερωτευθώ axine??? :bleh:
Φυσικα ειναι λογοι για να ερωτευθεις, οχι ομως το φαραγγι, αλλα αυτον που σας παρασυρει μαζι το ρεμα....:bleh: Αχ, μονο εγω εχω μεινει ρομαντικη σε αυτο το φορουμ. Αντε, παμε για κατι ρομαντικο...
 

Attachments

taver

Member
Μηνύματα
12.597
Likes
29.746
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Φυσικα ειναι λογοι για να ερωτευθεις, οχι ομως το φαραγγι, αλλα αυτον που σας παρασυρει μαζι το ρεμα....:bleh: Αχ, μονο εγω εχω μεινει ρομαντικη σε αυτο το φορουμ. Αντε, παμε για κατι ρομαντικο...
Η φωτογραφία μοιάζει με Ζυρίχη, αλλά τώρα για το κατά πόσον είναι ρομαντική η πρωτεύουσα του τραπεζικού συστήματος...
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Χαϊδελβέργη μήπως? :roll:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.342
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom