Ιταλία Πληροφορίες για Νάπολη

connosp

Member
Μηνύματα
446
Likes
998
Ναι, καποιοι γραφουν για φασαρια. Θα το ξανακοιταξω.
Πιο πολυ με απασχολει η περιοχη απο θεμα ασφαλειας.
Ευχαριστω πολυ για την προταση!
[/Q
Υπάρχει αστυνόμευση μεγάλη, να προσέχετε περισσότερο τους ξένους παρά τους ναπολιτάνους. Αν σας αρέσει η θέα υπάρχει αυτό Ascensore Monte Echia · Via Santa Lucia, 128, 80132 Napoli NA, Italy το προτείνω. Όπως επίσης και η trattoria (έχει ουρά πάντοτε αλλά αξίζει) Trattoria da Nennella · Piazza Carità, 22, 80134 Napoli NA, Italy
 
Last edited by a moderator:

duty_free

Member
Μηνύματα
938
Likes
3.499
Ιδιαίτερες οδηγίες δεν βλέπω για Πομπηία. Δεν υπάρχει κάνα τιπ από τους επισκεφθεντες;
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.168
Likes
2.014
Ιδιαίτερες οδηγίες δεν βλέπω για Πομπηία. Δεν υπάρχει κάνα τιπ από τους επισκεφθεντες;
Τι θες να μαθεις ακριβως?το μονο tip που μου ρχεται τωρα να δωσω ειναι αθλητικα παπουτσια,νερο και αφιξη αρκετα νωρις το πρωι για να χεις την ηρεμια σου και το χρονο σου να δεις την περιοχη
 

duty_free

Member
Μηνύματα
938
Likes
3.499
Τι θες να μαθεις ακριβως?το μονο tip που μου ρχεται τωρα να δωσω ειναι αθλητικα παπουτσια,νερο και αφιξη αρκετα νωρις το πρωι για να χεις την ηρεμια σου και το χρονο σου να δεις την περιοχη
Σε ευχαριστώ :)
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.431
Likes
7.878
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Ιδιαίτερες οδηγίες δεν βλέπω για Πομπηία. Δεν υπάρχει κάνα τιπ από τους επισκεφθεντες;
Έχω φτιάξει μια διαδρομή (δοκιμασμένη) που περνά από τα κυριότερα αξιοθέατα της αρχαίας Πομπηίας με τον λιγότερο κόπο. Χρήσιμο ειδικά για καλοκαιρινή επίσκεψη με πολύ ζέστη όπως όταν πήγαμε εμείς.
Ιταλία - Σιγά… ο Βεζούβιος κοιμάται (Πομπηία, Νάπολη, Σιένα, Ρώμη)
Στη συγκεκριμένη ιστορία υπάρχουν κι άλλες πληροφορίες, τόσο για την πόλη όσο και για άλλες κοντινές περιοχές.
 

duty_free

Member
Μηνύματα
938
Likes
3.499
Έχω φτιάξει μια διαδρομή (δοκιμασμένη) που περνά από τα κυριότερα αξιοθέατα της αρχαίας Πομπηίας με τον λιγότερο κόπο. Χρήσιμο ειδικά για καλοκαιρινή επίσκεψη με πολύ ζέστη όπως όταν πήγαμε εμείς.
Ιταλία - Σιγά… ο Βεζούβιος κοιμάται (Πομπηία, Νάπολη, Σιένα, Ρώμη)
Στη συγκεκριμένη ιστορία υπάρχουν κι άλλες πληροφορίες, τόσο για την πόλη όσο και για άλλες κοντινές περιοχές.
Kαραλάϊκ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.197
Μέλη
39.245
Νεότερο μέλος
PachaMama

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom