Παρίσι! Προσφορά AEGEAN για απευθείας πτήσεις από Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ηράκλειο από 59 ευρώ

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
τελικα τα εκλεισες αντωνη?:roll:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.604
Likes
29.832
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πάντως είναι άτιμη προσφορά. Να μην έχει θέσεις σε κανένα μα κανένα από τα Σαββατοκύριακα που μπορώ....
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.989
Likes
28.001

ikarialover

Member
Μηνύματα
679
Likes
867
Παιδιά να ρωτήσω κι εγώ κάτι στο ίδιο πλαίσιο αποριών;
Πριν 3 μέρες έκλεισα εισιτήρια για Παρίσι με Aegean και τώρα που έβαλα από περιέργεια τις ίδιες ημερομηνίες η διαφορά ήταν 80 ευρώ φθηνότερα το άτομο!!!!!!!!
Είναι δυνατό;; Δηλαδή μου ήρθε κόλπος!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Πριν 3 μέρες έκλεισα εισιτήρια για Παρίσι με Aegean και τώρα που έβαλα από περιέργεια τις ίδιες ημερομηνίες η διαφορά ήταν 80 ευρώ φθηνότερα το άτομο!!!!!!!! Είναι δυνατό;; Δηλαδή μου ήρθε κόλπος!
Κακό πράγμα η περιέργεια:D Το' χω πάθει κι εγώ, δυστυχώς:( Και από τότε λέω, οκ, τώρα τα' κλεισα, πάει. Δεν ξανακοιτάω τιμές γιατί μετά αν τα βρω φθηνότερα με πιάνει "κάτι":mad:
 

DimitrisJes

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
*Mα γιατί τελευταία όλα τα νέα μέλη ξεκινούν με τη φράση "θα κάνω μια χαζή ερώτηση"; Σιγά τις έξυπνες ερωτήσεις που κάνουμε οι υπόλοιποι!

Όσο για το ζουμί της ερώτησης, όχι, δεν υπάρχει περίπτωση να κερδίσεις τίποτα διαμαρτυρόμενος :) Άντε κανένα φιλικό χαμόγελο το πολύ :)
Τώρα αν το βλέπω κοροϊδία...όχι, καθόλου. Εντάξει, εκνευριστικό όταν σου συμβαίνει, αλλά όχι κοροϊδία
ναι, μαλλον το εκνευριστικο ειναι πιο σωστο.... και πολυ μαλιστα!!:mad:
Καλυτερα στο μελλον να μην ξανακοιταξω τιμη, αφου εχω κλεισει εισιτηριο...:rolleyes:
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
679
Likes
867
Κακό πράγμα η περιέργεια:D Το' χω πάθει κι εγώ, δυστυχώς:( Και από τότε λέω, οκ, τώρα τα' κλεισα, πάει. Δεν ξανακοιτάω τιμές γιατί μετά αν τα βρω φθηνότερα με πιάνει "κάτι":mad:
Μα με μόλις 3 μέρες διαφορά;; Να ήταν ένα δεκαήμερο να πω οκ.. Κλαψ κλαψ!! :roll::roll:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.474
Likes
9.447
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πάντως είναι άτιμη προσφορά. Να μην έχει θέσεις σε κανένα μα κανένα από τα Σαββατοκύριακα που μπορώ....
μα κι εσυ επιμονή να πηγαίνεις με Star alliance στο άντρο της Sky team!!
προσγειώσου, δες το συμφέρον σου και κλείσε με Alitalia και 150 Ε ως τέλη φλεβάρη 2013!!! και άπειρα ΣΚ ελεύθερα..(το ΝΟΕ κάνει πολύ κρύο?)
ή κάνεις προσφορές ή δεν κάνεις.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Έχω καιρο να πάω στο Ορσε ..... Για να δούμε
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.552
Μηνύματα
900.746
Μέλη
39.285
Νεότερο μέλος
alex1260

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom