ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ 28/07-01/08

andreamk

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ.
ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΗΔΗ 4 ΑΣΤΕΡΩΝ ΣΕ ΤΙΜΗ 520 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΕΙΣΗΤΙΡΙΑ ΓΙΑ 2 ΑΤΟΜΑ ΑΞΙΑΣ 735 ΕΥΡΩ..
ΤΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΣΗΤΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ 700 ΕΥΡΩ...
ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ

ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ NH PODIUM ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗΣ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΑ ΕΙΣΗΤΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΚΥΡΩΣΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΟΥΤΕ ΕΥΡΩ ΠΙΣΩ..ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΣΩ 1250 ΕΥΡΩ ΕΤΣΙ.. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..
Α ΚΑΙ ΟΙ ΠΤΗΣΕΙΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ AEGEAN AIRLINES.. ME MIA ΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ..
ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΟ ΕΙΣΗΤΙΡΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ..



ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ..
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.

http://www.travelstories.gr/rules.php#rule6
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
λυπάμαι για το γεγονός....αλλά την επόμενη φορά που θα θελήσεις να ταξιδεψεις να κάνεις κρατηση ξενοδοχείου χωρίς καμμία χρέωση την στιγμή της κράτησης και ακυρωση τουλαχιστον 1 μερα πριν την αφιξη απο το booking η άλλο σαιτ που δινει αυτη την δυνατότητα...ετσι θα εχεις να παλεψεις μονο τα εισητηρια και σιγουρα θα χασεις πολυ λιγοτερα χρ'ηματα..καλά ξεμπερδεματα και περαστικά.
 

andreamk

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Ειναι απο το booking κλεισμενα απλα τα εκλεισα με χαμηλοτερη τιμη γιατι επρεπε να δωσω αλλα 100 ευρω αν ηθελα να τα παρω πισω σε περιπτωση ακυρωσης...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.464
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τα αεροπορικά δεν έχουν κόστος για αλλαγή ονομάτων; και πόσο είναι; και ποιος το χρεώνεται αυτό;
 

andreamk

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
φιλε defkalion αν θες την προσφορα θα αναλαβω εγω το κοστος αυτο και δεν νομιζω να εχει κοστος αλλα και να εχει το αναλαμβανω εγω..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.464
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όχι εγώ δεν την θέλω, αλλά αυτό είναι ένα σημαντικό κομμάτι και πρέπει να το αναφέρεις. Προφανέστατα και έχει κόστος η αλλαγή ονομάτων στα εισιτήρια, θα σου πρότεινα να μάθεις από την αεροπορική πόσο είναι αυτό.
 

andreamk

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
ρε φιλε αναλαμβανω εγω το οποιοδηποτε κοστος αν αυτο ειναι το προβλημα του οποιουδηποτε αγοραστη.. το αναλαμβανω..
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Ειναι απο το booking κλεισμενα απλα τα εκλεισα με χαμηλοτερη τιμη γιατι επρεπε να δωσω αλλα 100 ευρω αν ηθελα να τα παρω πισω σε περιπτωση ακυρωσης...

ναι...σκεφτηκα οτι ισως ειχες πάρει μη επιστρεψιμη χρέωση...αλλα μια φορά να σου πάει στραβά...εξανεμιζεται το όποιο κέρδος....ποτέ δεν ακολουθώ αυτή την τακτική...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Παντως επειδη πιεζει ο χρονος και για να τα πουλησεις λιγο δυσκολο , κοιτα μηπως σε συμφωνια με το ξενοδοχειο καταφερεις να μεταθεσεις το ταξιδι σου για αργοτερα που θα μπορεις να πας.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.270
Likes
6.452
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Α ΚΑΙ ΟΙ ΠΤΗΣΕΙΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ AEGEAN AIRLINES.. ME MIA ΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ..
ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΟ ΕΙΣΗΤΙΡΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ..

Να επισημάνω ότι δεν μπορεί να τα χρησιμοποιήσει καποιος απο Αθήνα γιατί αν δεν γίνει το σκέλος Θεσ/νίκη-Αθήνα τα εισιτήρια θα ακυρωθούν, εκτός αν αυτό το κομμάτι είναι αγορασμένο ξεχωριστά.
 

andreamk

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Παιδια 500 ευρω για οποιον θελει... επειδη περνανε οι μερες...

Παιδια 28 ιουλιου αναχωρηση απο θεσσαλονικη με σταση αθηνα. επιστροφη 1 αυγουστου..
ξενοδοχειο 4 αστερων το nh podium στο κεντρο της βαρκελωνης αξιας 520 ευρω και εισητηρια aegean airlines για 2 ατομα αξιας 730 ευρω. λογω προβληματος υγειας δεν μπορω να παω και δεν μπορω να εχω επιστροφη..

ευχαριστω..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.370
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom