Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Αυτό με τα δώρα, πικρή ιστορία. Οι θείες γενικώς τσιγκούνες. Εμένα γύρω στα 19 μου είχε πάρει δώρο ένα CD. Χωρίς περιτύλιγμα. Ούτε σακούλα. Από τη τσάντα το έβγαλε. Ήταν από εφημερίδα. :D Αίσχος...

BTW αυτό το έκτρωμα του Ντουμπάι τώρα, ακόμη και στη μακέτα μου φαίνεται παράταιρο για να ονομάζεται κτίριο σε μια πόλη, έστω. Εντυπωσιακό αλλά για ταινία μόνο. :shock:
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
348
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Και περι σωματικου βαρους! Αν και κανονικα δεν θα επρεπε να σου απαντησω γιατι δεν ξερω ποσα κιλα εισαι! :haha:
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.707
Ελλάδα- Μ. Βρετανία 1-0
''Μετανάστες'' δολοφονούν οικογενειάρχη, ''έλληνες'' αλλοδαπό, ''αστυνομικοί'' διαδηλωτή, ''διαδηλωτές'' κατέβασαν την ελληνική σημαία από το πολυτεχνείο και εν-τω μεταξύ βρέχει, ξαναβρέχει, βρέχει πάλι, ματαξαναβρέχει και στο τέλος ρίχνει και μία βροχή... θέλω να πάω στο Αφγανιστάν...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Σωστος ο απο πανω!! Τι να γραψω τωρα μετα απο αυτο??
Οτι η Nova με @@@@@@ απο την Δευτερα?? εεεεεε?? και οτι μολις ηρθαν οι τεχνικοι μετα απο μπινελικια??
Ακουγεται εντελως φαιδρο μετα απο ολα αυτα που συμβαινουν στην χωρα, αλλα ηθελα και γω να πω τον πονο μου!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ελλάδα- Μ. Βρετανία 1-0
''Μετανάστες'' δολοφονούν οικογενειάρχη, ''έλληνες'' αλλοδαπό, ''αστυνομικοί'' διαδηλωτή, ''διαδηλωτές'' κατέβασαν την ελληνική σημαία από το πολυτεχνείο και εν-τω μεταξύ βρέχει, ξαναβρέχει, βρέχει πάλι, ματαξαναβρέχει και στο τέλος ρίχνει και μία βροχή... θέλω να πάω στο Αφγανιστάν...
Μαζι σου και εγω! Μονο, μια στιγμη, να φορεσω την μπουργκα μου ωστε να μην καταλαβαινουν οτι ειμαι μεταναστρια στον τοπο τους και με φανε λαχανο οι αντιστοιχοι των δικων μας μακελαρηδες...Εσυ χωρις μπουργκα να προσεχεις παλικαρι μου....
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Ελλάδα- Μ. Βρετανία 1-0
''Μετανάστες'' δολοφονούν οικογενειάρχη, ''έλληνες'' αλλοδαπό, ''αστυνομικοί'' διαδηλωτή, ''διαδηλωτές'' κατέβασαν την ελληνική σημαία από το πολυτεχνείο και εν-τω μεταξύ βρέχει, ξαναβρέχει, βρέχει πάλι, ματαξαναβρέχει και στο τέλος ρίχνει και μία βροχή... θέλω να πάω στο Αφγανιστάν...
Στο ίδιο έργο θεατές..:(
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
1.- Κλικάρετε το παρακάτω link

2.- Μετά κλικάρετε στο "click me to get trippy",

3.- Δείτε το κέντρο της οθόνης για 30 δευτερόλεπτα (χωρίς να κλέβετε), και τέλος

4.- Κοιτάξτε το χέρι που κρατάτε το mouse χωρίς να το μετακινείτε.

Φοβερό!



Λέγεται "κιναισθητική παραίσθηση"



Neave Strobe - Like dropping acid, but not

Εχει πλακα μου το στειλαν σε μειλ:D
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Πολύ καλό !!!!!!!!!!!!!!!:clap::clap::clap:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.546
Μηνύματα
899.854
Μέλη
39.263
Νεότερο μέλος
Sissy Chachla

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom