Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.917
Likes
52.117
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Με όλο το σεβασμό στα προβλήματα των -ομολογουμένως κακοπληρωμένων μέσα σε όλα τ' άλλα- εργαζομένων στα ΜΜΕ, είμαι ο μόνος που δεν του λείπουν και πολύ όλες αυτές οι επώνυμες (και καλοπληρωμένες) τηλεοπτικές περσόνες από την οθόνη του; Ειδικά η κρατική τηλεόραση μας έχει πνίξει στα (εξαιρετικά) ντοκιμαντέρ: Εξάντας το πρωί, Βαξεβάνης το απόγευμα, φυσιολατρικά το μεσημέρι, ξανά Εξάντας το βράδυ, παράδεισος έγινε η τηλεόρασή μας. Ούτε σχόλια, ούτε πάνελ, ούτε παρουσιαστές, αυτόκλητοι εκπρόσωποι συνταξιουχούληδων, ακόμη και τα ιδιωτικά έχουν πολύ καλύτερο πρόγραμμα. Αν υποψιαστώ πως θα δούμε και τα αθλητικά με ξένο σπικάρισμα, θα εγκατασταθώ μόνιμα εδώ...
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.771
Likes
7.371
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Μιας που είμαστε στο οφ τόπικ, προτείνω να υποδείξει ο καθένας το πιο καλτ τόπικ όλων των εποχών στο φόρουμ, κανένα παλιό και ξεχασμένο που να βγάζει γέλιο... Για πάμε οι παλιοί...
μακράν το καλύτερο " θρησκεία και ταξίδια " με αντιπαράθεση για τον όσιο
Efraim και πολλά αλλα μεταξύ Traveller και Famec:clap:


"φιτζιανο" δουλειά σου .... και η "περουανα" έρχεται !!! :lol:
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
makran to kalitero " thrhskeia kai tajidia " me antiparauesh gia ton osio
Efraim kai polla alla metajy Traveller kai Famec :clap:


Fitziano doyleia soy .... kai h Peroyana erxetai !!!:lol:
ΚΙΚΙ, εγω δεν είμαι παλιός και για αυτό δε λέω τίποτε... αλλά η υπόσχεση για την Περουάνα ισχύει ε... :rolleyes: Μην έρθω τζάμπα στο Εl Venizelos την Τρίτη! :love1:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.771
Likes
7.371
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
ΚΙΚΙ, εγω δεν είμαι παλιός και για αυτό δε λέω τίποτε... αλλά η υπόσχεση για την Περουάνα ισχύει ε... :rolleyes: Μην έρθω τζάμπα στο Εl Venizelos την Τρίτη! :love1:

Τελικά δεν σε χαλάει που είναι 24 !:haha:
Την φέρνω :lol:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.771
Likes
7.371
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Σπύρο , ανησυχούσα μη σου πέσει μεγάλη σε ηλικία!!:bleh:

Εκτος από τη πλακα , τώρα που ξαναείμαι Lima έχω παύει πλακα με το γυναικείο πληθυσμό.
Αν ήμουν άντρας εδώ θα ξεμένα !!!!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Έχω πορωθεί με τη νέα μου gadgetιά :)

 

XrisAround

Member
Μηνύματα
59
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
.....Κρήτη.....
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΑ
Με όλο το σεβασμό στα προβλήματα των -ομολογουμένως κακοπληρωμένων μέσα σε όλα τ' άλλα- εργαζομένων στα ΜΜΕ, είμαι ο μόνος που δεν του λείπουν και πολύ όλες αυτές οι επώνυμες (και καλοπληρωμένες) τηλεοπτικές περσόνες από την οθόνη του; Ειδικά η κρατική τηλεόραση μας έχει πνίξει στα (εξαιρετικά) ντοκιμαντέρ: Εξάντας το πρωί, Βαξεβάνης το απόγευμα, φυσιολατρικά το μεσημέρι, ξανά Εξάντας το βράδυ, παράδεισος έγινε η τηλεόρασή μας. Ούτε σχόλια, ούτε πάνελ, ούτε παρουσιαστές, αυτόκλητοι εκπρόσωποι συνταξιουχούληδων, ακόμη και τα ιδιωτικά έχουν πολύ καλύτερο πρόγραμμα. Αν υποψιαστώ πως θα δούμε και τα αθλητικά με ξένο σπικάρισμα, θα εγκατασταθώ μόνιμα εδώ...
...όχι δεν είσαι ο μόνος!! Είμαστε πολλοί που επιτέλους ησυχάσαμε και βλέπουμε κ λίγο τηλεόραση! Μια χαρά είναι έτσι!!:!:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.907
Likes
10.015
Με όλο το σεβασμό στα προβλήματα των -ομολογουμένως κακοπληρωμένων μέσα σε όλα τ' άλλα- εργαζομένων στα ΜΜΕ, είμαι ο μόνος που δεν του λείπουν και πολύ όλες αυτές οι επώνυμες (και καλοπληρωμένες) τηλεοπτικές περσόνες από την οθόνη του; Ειδικά η κρατική τηλεόραση μας έχει πνίξει στα (εξαιρετικά) ντοκιμαντέρ: Εξάντας το πρωί, Βαξεβάνης το απόγευμα, φυσιολατρικά το μεσημέρι, ξανά Εξάντας το βράδυ, παράδεισος έγινε η τηλεόρασή μας. Ούτε σχόλια, ούτε πάνελ, ούτε παρουσιαστές, αυτόκλητοι εκπρόσωποι συνταξιουχούληδων, ακόμη και τα ιδιωτικά έχουν πολύ καλύτερο πρόγραμμα. Αν υποψιαστώ πως θα δούμε και τα αθλητικά με ξένο σπικάρισμα, θα εγκατασταθώ μόνιμα εδώ...
Πέστα χρυσόστομε!!! Έχουμε γλυτώσει από "παράθυρα", γλοιώδεις πολιτικούς που φωνάζουν και σφάζονται, πανελίστριες που ασχολούνται με μπούρδες...Αν σταματούσαν και τα ριάλιτυ θα ήταν σούπερ!!!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.067
Μέλη
39.269
Νεότερο μέλος
Wertom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom