Οικονομικές διακοπές στα Χανιά το καλοκαίρι

tzen_aki

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΕΡΟΣΟΛΥΜΑ
Οικονομικές διακοπές στα Χανιά το καλοκαίρι..

Καλησπέρα σε όλους/ες!! Είμαι καινούργια στο φορουμ, Σκέφτομαι να πάω διακοπές τον Αυγουστο στα Χανιά. Επειδή είμαι φοιτήτρια και δεν υπάρχουν αρκετα χρήματα, μήπως γνωρίζει κανείς/καμιά οικονομικά ξενοδοχεία κοντά στο κέντρο των Χανίων? ή οικονομικές ταβέρνες? Ποια αξιοθέατα αξίζει να δει κανείς στα Χανιά? Γύρω στις 6 μέρες θα πάω. Σορρι για τον καταιγισμό των ερωτήσεων αλλα δεν ξέρω τίποτα για το νησί.
Το Ηράκλειο απέχει αρκετα από τα Χανιά? Γιατί σκέφτομαι να πάω αεροπορικώς...

Ευγενία

Κατα λαθος εγραψα το προηγουμενο στα κεφαλαια. Συγγνωμη.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις

http://www.travelstories.gr/rules.php#rule6
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.589
Likes
8.104
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..μεσα στο λιμανι ειναι το Lucia hotel με 40 ευρω το βραδυ το Αρχοντικη ακριβως απεναντι απο τη Μαρφιν τραπεζα στη Μυλωνογιαννη με νομιζω με τιμη 50 ευρω και ισως βρεις και σε αλλες περιοχες πι φτηνα πχ Νεα Χωρα.
απο φαγητο τρως πολυ καλα . Στη σπλαντζια εχει πολλα και φτηνα φαγαδικα με καλο φαγητο, ειναι η Γλωσιτσες στη παραλία, το καρναγιο παραδοσιακο αλλα οχι πανφτηνο. οι ψαροταβερνες φωτια!!! και ο Αποστολης στο λιμανι και ο Μαθιος αλλα και το θαλασσινο αγερι στα ταμπακαρια ειναι ακριβα. Το ταμαμ ειναι ξακουστο, απο το Μαχαλα να απεχεις οπως να απεχεις και απο τα Χαλκινα πολυς κόσμος και βαρια τηγανολαδα...Στα φαγαδικα στη παραλία της Νεας χωρας ειναι πιο φτηνο το φαγητο.Εκει ειναι ο Σταυρος με πολυ φτηνα ψαρικα και το ακρογιαλι..
Τωρα κοντα στις Μουρνιες ειναι ο Κουντουρης για φτηνα κρεατικα, στα Κουνουπιδιανα ο Μητσος, και στ δεξαμενη ο Αλικαμπιας πραγματι με καλο φαι..
αυτα για τη ωρα...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
.. Το ταμαμ ειναι ξακουστο, απο το Μαχαλα να απεχεις οπως να απεχεις και απο τα Χαλκινα πολυς κόσμος και βαρια τηγανολαδα...Στα φαγαδικα στη παραλία της Νεας χωρας ειναι πιο φτηνο το φαγητο.Εκει ειναι ο Σταυρος με πολυ φτηνα ψαρικα και το ακρογιαλι..
Τωρα κοντα στις Μουρνιες ειναι ο Κουντουρης για φτηνα κρεατικα, στα Κουνουπιδιανα ο Μητσος, και στ δεξαμενη ο Αλικαμπιας πραγματι με καλο φαι..
αυτα για τη ωρα...
εμένα πότε θα με πας να φάω??:bleh::bleh:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλησπέρα σε όλους/ες!! Είμαι καινούργια στο φορουμ, Σκέφτομαι να πάω διακοπές τον Αυγουστο στα Χανιά. Επειδή είμαι φοιτήτρια και δεν υπάρχουν αρκετα χρήματα, μήπως γνωρίζει κανείς/καμιά οικονομικά ξενοδοχεία κοντά στο κέντρο των Χανίων? ή οικονομικές ταβέρνες? Ποια αξιοθέατα αξίζει να δει κανείς στα Χανιά? Γύρω στις 6 μέρες θα πάω. Σορρι για τον καταιγισμό των ερωτήσεων αλλα δεν ξέρω τίποτα για το νησί.
Το Ηράκλειο απέχει αρκετα από τα Χανιά? Γιατί σκέφτομαι να πάω αεροπορικώς...

Ευγενία

Κατα λαθος εγραψα το προηγουμενο στα κεφαλαια. Συγγνωμη.
Με το καλο να μας ερθεις συνονοματη:clap::clap:,πληροφοριες θα βρεις εδω, οτι αλλο θελεις ρωτα μας αν και εχουμε εξαντλησει το θεμα
http://www.travelstories.gr/%EA%F1%DE%F4%E7/352-%F7%E1%ED%E9%DC.html
 

aggeliki_17

Member
Μηνύματα
82
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο?
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλάνδη!
Το Ηράκλειο απέχει αρκετα από τα Χανιά? Γιατί σκέφτομαι να πάω αεροπορικώς...

Το Ηρακλειο απεχει 1 ωρα και 40 λεπτα περιπου με το αυτοκινητο.. και το λεωφορειο κανει καπου στις 2 ωρες και το φοιτητικο απ οτι νομιζω ειναι 20 ευρω να πας και να ρθεις οποτε δεν υπαρχει κανενας λογος να το κανεις αεροπορικως, περιττα εξοδα..
 

nastazia85

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλημέρα!!:p θα χρειαστώ και φέτος την βοήθειά σας... (οι περσινές πληροφορίες για πάργα ήταν κατατοπιστικότατες).. θα επισκεφθούμε με τον φίλο μου τα χανιά αρχές σεπτέμβρη και ψάχνουμε για ενοικιαζόμενα... σκεφτόμασταν κάτι οικονομικό και παραδοσιακό.. γνωρίζετε κάποιο τέτοιο κατάλυμα?? Α και μας ενδιαφέρει μέσα στην πόλη των χανίων..
σας ευχαριστώ πολύ!!!!!!:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.631
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom