Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.125
Likes
1.719
Λοιπον πεταω για Βουδαπεστη 16 Μαιου Σημερα ειδα στην εφαρμογη οτι εχει ανοιξει το check in. Nα πω πως το εισητηριο που εχω αγορασει περλαμβανει μια μικρη χειραποσκευη και μια βαλιτσα που θα παει απο κατω. Οπως προχωραω την διαδικασια με βγαζει να επιλεξω βαλιτσες που θα εχω μαζι μου με εξτρα χρεωση και δεν με αφηνει να παρακαμψω το βημα. τι γινεται τωρα;
To check in επί πληρωμή άνοιξε. Για δωρεάν check in και εκχώρηση τυχαίας θέσης, 24 ώρες πριν.
 

GIORGOS2023

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Έχω κρατήσει για 20 Ιουλίου με κρατημενη θέση αλλά δεν πρόλαβα να κάνω check in λόγο αναβαθμίσεις της εφαρμογής ...τι γίνεται σ αυτήν την περίπτωση
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.181
Likes
25.789
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Έχω κρατήσει για 20 Ιουλίου με κρατημενη θέση αλλά δεν πρόλαβα να κάνω check in λόγο αναβαθμίσεις της εφαρμογής ...τι γίνεται σ αυτήν την περίπτωση
Κάνεις check in τώρα.
 

alexiakat

Member
Μηνύματα
30
Likes
15
Γειά σας, θέλω να κάνω check in. Βάζω τα δικά μου στοιχεία,όλα καλά. Μετά που πάω να βάλω του μωρού μου, μου βγάζει αστεράκια στη γέννηση και έχει από μόνο του σημειωμένο μόνο το 2024 .Έχει αυτή τη μορφή δηλαδή: ημερομηνία γέννησης */*/2024 και δεν με αφήνει να το συμπληρώσω. Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.568
Μηνύματα
901.536
Μέλη
39.306
Νεότερο μέλος
amandalag

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom