Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Βήμα πρώτο

Μπαίνουμε στην αγαπημένη μας σελίδα Cheap Flights - Book cheap flights to Europe with Ryanair
κι κλικάρουμε στην λέξη Manage your Booking (στο οποίο όπως μπορείτε να δείτε, εκτός του e-check in, έχει διάφορες ακόμα επιλογές όπως add bags, change flight κι ότι ακόμα θέλετε, δλδ αν θελήσετε μετά την αγορά του εισιτηρίου να βάλετε κι μια ακόμα αποσκευή στην κράτηση σας, μπαίνετε στο Manage your Booking, κι επιλέγετε αυτό που θέλετε), κι επιλέγουμε Online Check-In.

ai31.photobucket.com_albums_c366_Thanasis_U2_1_3.jpg


:shock::shock::shock:
 

elana

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
οκ δηλαδη με λιγα λογια στην κρατηση που ηδη εχω κανει οταν θα κανω ον λινε τσεκ ιν θα κανω add bags και μετα κ μετα θα κανω τσεκ ιν ον λινε? δεν θα χρεοσουν εκστρα βαλιτσα? εχω κανει επισης μια κρατιση για 2 ατομα , στο τσεκ ιν πρεπει να εκτιποσω ξεχωριστα για τον καθενα εισιτηριο?

 

katia1981

Member
Μηνύματα
93
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο - Δουβλίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Νορβηγικά φιορδ
το add bags το κάνεις όταν κλείνεις το εισητήριο μπορείς και μετά μόνο η χειραποσκευή ειναι δωρεάν ... και θα εκτυπώσεις 2 κάρτες επιβίβασης μια για τον κάθε επιβάτη ...
 

elana

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
μαλλον για σενα. γιατι πουθενα δεν αναφερεται τι κανει κανεις την βαλιτσα οταν θα πρεπει να κανει κανεις το ον λινε τσεκ ιν. δηλαδη απλα κανεις τσεκ ιν και αυτοματα θα εμφανιστει οτι εχεις αγορασμενη βαλιτσα?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Οταν αγορασες το εισητηριο και αγορασες βαλιτσα τοτε εισαι κομπλε. Θα σου εμφανιστει στο e check in otiεχεις βαλιτσα. Αν δε εχεις αγορασε, πρινν το τσεκ ιν αγοραζεις βαλιτσα.. Τοσο απλο
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.244
Likes
1.947
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
ThanasisU2 said:
Οταν αγορασες το εισητηριο και αγορασες βαλιτσα τοτε εισαι κομπλε. Θα σου εμφανιστει στο e check in otiεχεις βαλιτσα. Αν δε εχεις αγορασε, πρινν το τσεκ ιν αγοραζεις βαλιτσα.. Τοσο απλο
Ούτε κινεζικά να τα έλεγες!!!:)
 

elana

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
oκ σας ευχαριστω πολυ επιτελους που μου απαντησατε αν και σασ κουρασα! αυτο σας ρωτουσα απεγνωσμενα, οτι την εχω αγορασει αλλα αν πρεπει να την δηλωσω πουθενα! συγνωμη αν σας κουρασα!
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Καλησπέρα παιδιά! Διάβασα τα προηγούμενα post και άκρη δεν έβγαλα 100%. Τι γίνεται με το γράμμα Φ; Το έχει ένας φίλος μου στην ταυτότητα. Να βάλω μόνο τα νούμερα ή να γράψω το γράμμα F;
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.222
Γιατί να μην γράψεις το γράμμα Φ κανονικά;Δεν σε αφήνει;πάντως για φίλο που έκλεισα πέρυσι δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.048
Likes
6.439
Εμενα παντως ενας φιλος μου ρωτησε στην αστυνομια και του ειπαν οτι θα πρεπει να βγαλει αλλη,γιατι για το Φ δεν υπαρχει αντιστοιχο γραμμα στο λατινικο αλφαβητο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.347
Μηνύματα
889.541
Μέλη
39.024
Νεότερο μέλος
Filio Mav

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom