ΗΠΑ Ξενοδοχειο για Νεα Υορκη

marquis

Member
Μηνύματα
1.289
Likes
911
Πλάκα κάνεις;;;;ένας καφές κι ένα ...κρουασάν γύρω στα 10 δολλάρια στο όρθιο στ χάρτινο..εκτός κι αν εννοείς τους πλανόδιους τύπου κουλουρτζιδες όπου μπορείς να πάρεις κάποια ..κουλουροειδη σε φθηνότερη τιμή,η χαμηλά προς την κινέζικη συνοικία??
Το δε πρωινό σe ξενοδοχείο τύπου hyatt με τεράστια ποικιλία σε ....αλμυρά ομελετες..σαλάτες, χυμούς,γλυκά κλπ και σε ΟΟΟΣΗ ποσότητα θέλεις είναι σε απλησίαστη τιμή έξω,εκτός κι αν μας πεις συγκεκριμένα που τρως σε ΠΛΟΥΣΙΟ όμως μπουφέ απεριόριστα με ελάχιστη τιμή,για να ξερ κι εγώ για την επόμενη μου φορα
Δε ξέρω για το συγκεκριμένο κατάλυμα αλλά τα Hyatt Place είναι τα πιο lower end της Hyatt όποτε πολύ πλούσιο πρωινό σε σύγκριση πχ με Ευρωπαϊκά δεδομένα δε θα είναι, και σε χειρότερη ποιότητα. Αλλά όντως γίνεται μεγάλη εξοικονόμηση χρημάτων, και είναι μεγάλο θετικό ότι περιλαμβάνεται στην τιμή.

Για μένα είναι και σε καλύτερο δρόμο από το Doubletree.
 

lachris11

Member
Μηνύματα
33
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνία
Οπότε λέτε να δώσω ψήφο στο πρωινό. Η αλήθεια είναι πως λιτοδιαιτοι δεν είμαστε και μετά τη διαιτα του γάμου που είναι σε 2 μέρες σκοπεύουμε να αναπληρωσουμε😁😁 Αν και από φαγητό μας αρέσει πολύ να δοκιμάζουμε πράγματα οπότε και με πρωινό τις γουρούνιες μας θα τις κάνουμε.
Θα τους πω ότι είμαστε σε honeymoon μπας και μας δώσουν δωμάτιο με καλή θέα. Όχι ότι θα είμαστε και πολύ μέσα.


Εγώ θα διάλεγα αυτό με το πρωινό. Πάνω κάτω εκεί την ίδια θέα θα έχουν όλα.
Jimp Αν έχεις να δώσεις και κανένα τιπ ή πρόταση από το πρόσφατο ταξίδι σου είμαστε όλο αυτιά
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.096
Likes
6.561
Οπότε λέτε να δώσω ψήφο στο πρωινό. Η αλήθεια είναι πως λιτοδιαιτοι δεν είμαστε και μετά τη διαιτα του γάμου που είναι σε 2 μέρες σκοπεύουμε να αναπληρωσουμε😁😁 Αν και από φαγητό μας αρέσει πολύ να δοκιμάζουμε πράγματα οπότε και με πρωινό τις γουρούνιες μας θα τις κάνουμε.
Θα τους πω ότι είμαστε σε honeymoon μπας και μας δώσουν δωμάτιο με καλή θέα. Όχι ότι θα είμαστε και πολύ μέσα.



Jimp Αν έχεις να δώσεις και κανένα τιπ ή πρόταση από το πρόσφατο ταξίδι σου είμαστε όλο αυτιά
Σου έστειλα προσωπικό μήνυμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.066
Μέλη
39.269
Νεότερο μέλος
Wertom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom