Ντουμπάι Ξενοδοχείο - Dubai

rivarisan

Member
Μηνύματα
24
Likes
6
Έχετε να προτείνετε ξενοδοχείο πάνω ή πολύ κοντά (με τα πόδια) σε παραλία;;;
 

rivarisan

Member
Μηνύματα
24
Likes
6
Είμαστε 4 άτομα κ ξέρω ότι είναι ακριβός προορισμός. Όποτε όλα είναι σχετικά. Μέχρι 300€-400€ τη βραδια (για Νοέμβρη) νομίζω είναι καλα
 

spyros91

Member
Μηνύματα
915
Likes
841
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Είμαστε 4 άτομα κ ξέρω ότι είναι ακριβός προορισμός. Όποτε όλα είναι σχετικά. Μέχρι 300€-400€ τη βραδια (για Νοέμβρη) νομίζω είναι καλα
Ξέρω θα με πείτε τρελό. Εμένα δεν μου φάνηκε καθόλου ακριβός προορισμός!! Εμείς μείναμε σε 4στερο με πισινό πολύ ωραίο ξενοδοχείο, με πρωινό και δείπνο και έβγαινε 150 το τρικλινο! Αλλά δεν ήταν πάνω στην θάλασσα.. πάντως τα ταξί εκεί είναι τσάμπα !
 

Nitrous

Member
Μηνύματα
167
Likes
133
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Καλησπερα Ομαδα

Εχει να προτεινει καποιος καποιο ξενοδοχειο
Σκεφτομαστε για φλεβαρη του 25 για 8 μερες ισως ειναι πολλες αλλα σκεφτομαι και το Αμπου νταμπι να δουμε..
Για το ξενοδοχειο αν εχει κανεις να προτεινει ψαχνω καποιο με θαλλασα κοντα και πισινα (οικογενειακο ξενοδοχειο)
 
Μηνύματα
459
Likes
1.568
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Καλησπέρα αφου θα εισαι τοσες μερες Dubai που οντως πολυ ειναι τοτε να πας ναι Abu Dhabi και να μεινεις κιολας κανα 2 μερες.Το Abu Dhabi δεν λεει και τιποτα πολυ βαρετο αλλα εχει ενα φανταστικο τζαμι που δεν γινεται να μην το επισκεφτεις.Εγω εμεινα στο Abu Dhabi στο ★★★★ Ramada Abu Dhabi Corniche, Άμπου Ντάμπι, Η.Α.Ε. .
Εχει και πισινα και θεα και ειναι στον παραλιακο δρομο.
Με τη διαμονη στο ξενοδοχειο εμεινα ευχαριστημενος αλλα πολυ πολυ μεγαλη προσοχη ,
στα μυνηματα μην δωσεις σε κανα περιοεργο λινκ τα στοιχεια της καρτας για προεγκριση ,ειχα πεσει θυμα τρελου scam και ακομα ακρη δεν εχω εβγαλε.Το ξενοδοχειο μου χε πει οτι το ειχαν χακαρει τοτε.
Δεν θα σου πει ποτε να μεταφερεις λεφτα νωριτερα σαν deposit to ξενοδοχειο ή για να δει αν εχεις υπολοιπο να σου τραβηξει λεφτα και να τα επιστρεψεις.Η πληρωνεις εκει ή οποτε στα τραβηξει την ημερομηνια του booking.
Στο Dubai δεν εμεινα σε ξενοδοχειο,
εμεινα σε διαμερισμα ουρανοξυστη απλα δες θεα με το Burj Khalifa φατσα,ειναι οτι πρεπει για οικογενεια και εχει και πισινα στον κατω οροφο.


Upgraded Apartment with Stunning Burj Khalifa View, Ντουμπάι, Η.Α.Ε.


Εαν θες παραπανω για Abu Dhabi τσεκαρε και την φρεσκια ιστορια μου

Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα - Μια μερα στο Abu Dhabi
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.457
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
chemist1975

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom