Γαλλία Νότια Γαλλία από Βαρκελώνη ή από Μιλάνο

Νότια Γαλλία από Βαρκελώνη ή Μιλάνο

  • Βαρκελώνη

    Votes: 1 50,0%
  • Μιλάνο

    Votes: 1 50,0%

  • Total voters
    2
  • Poll closed .

nima1992

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ιταλίας Αυστρίας
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους.Θέλω να πάω νότια Γαλλία από 25/06 έως 01/07 και δεν μπορώ να υπολογίσω αν είναι καλύτερα αυτό αν γίνει μέσω Μιλάνου ή μέσω Βαρκελώνης. Επίσης αν υπάρχουν ιδέες για τόπους διανυκτερεύσεων. Είμαστε λάτρεις των κάστρων και της υπαίθρου γενικά και υπολογίζουμε 2 ή 3 νύχτες στην περιοχή της Carcasone. Aπό όποιο αεροδρόμιο και να πάμε θα νοικιάσουμε αυτοκίνητο.Όποια ιδέα είναι ευπρόσδεκτη.:bash:
 

ConstadinosO

Member
Μηνύματα
124
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν,Βόρεια Κορέα,Κούβα
Χωρις να μπορω να δωσω απολυτα σωστη γνωμη διοτι δεν εχω κανει αυτο το ταξιδι εχω την εντυπωση οτι τουλαχιστον απο αποσταση ειναι πιο κοντα και ευκολα να πας απο Βαρκελωνη.(για Carcassonne).Βεβαια τα αεροπορικα ειναι λιγο πιο ακριβα αποτι αυτα του Μιλανου που ειναι παραδοσιακα παρα πολυ φθηνα.!Νοπμιζω παντως οτι πρεπει να περιμενεις να σου απαντησει καποιος πιο εμπειρος που ισως εχει κανει το συγκεκριμενο ταξιδι!Να περασεις καλα απο οπου και αν πας! :)
 

tou dromou

Member
Μηνύματα
141
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΛΩΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
εχει το φορουμ μια σουπερ ιστορια απο τον traveller "la vie en rose a dordogne", θα μαθεις πολλα ...
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
αν κανεις μια μικρη αλλαγη δηλ 24/6 - 30/6 η airfrance δινει το αθηνα-τουλουζη( 45 λεπτα απο carcasonne) 112 euro(απευθειας πτηση) και δε μπλεκεις ουτε με Μιλανο,ουτε με Βαρκελωνες ουτε με τιποτα
 

nima1992

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ιταλίας Αυστρίας
Ευχαριστώ

Ευχαριστώ για τις ιδέες που είναι το καλύτερο καλοσώρισμα που θα φανταζόμουν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.484
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom