Γενικά Νησι για φοιτητες χωρις λυσσα :)

jimp

Member
Μηνύματα
5.094
Likes
6.556
Εγω παντως θα ειμαι χανια.

Οχι οτι λυσσαω για 4 φοιτητριες...

Σιγα.Μηπως αν πατε σε κανενα ηρεμο νησι 4 μαζι, δεν θα σας κοιτανε σαν λυσσασμενοι?

Να πατε Ιο να ξεσκασετε ολοι μαζι.Τελος.

Καπου σε ενα αλλο θεμα εγραφε και μια ανδροπαρεα φοιτητων,οτι ψαχνουν ενα μη λυσσασμενο μερος διακοπων.

Να ενωσετε τις μη λυσσασμενες επιθυμιες σας και να πατε μη λυσσασμενες διακοπες.

Αλλα σκεφτειτε και την προταση του tripakia...
Να σας κοβει το μυαλο,αυριο μεθαυριο θα βγειτε στην κοινωνια!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.675
Likes
43.932
Να ενωσετε τις μη λυσσασμενες επιθυμιες σας και να πατε μη λυσσασμενες διακοπες.
Καλό είναι να λυσσάει κανείς στη σωστή δεκαετία. Άμα δεν το κάνει τότε, θα το κάνει αργότερα, και θα λυσσάξει και άχαρα. Ακου, μη λυσσασμένες διακοπές!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.094
Likes
6.556
Καλό είναι να λυσσάει κανείς στη σωστή δεκαετία. Άμα δεν το κάνει τότε, θα το κάνει αργότερα, και θα λυσσάξει και άχαρα. Ακου, μη λυσσασμένες διακοπές!
Συμφωνω και επαυξανω!

Αλλα δεν μπορω να παω κοντρα στις επιθυμιες 4 φοιτητριων.Δεν γινεται αυτο.

Υπηρε και μια αλλη παρεα που ελεγε για μερικες μερες μη λυσσασμενων διακοπων και αλλες που θα τα διελυαν ολα.

Ψαξτε κατι θα βρειτε.

Εγω παντως προτεινω να το ξανασκεφτουν και να πανε στην Ιο.
 

hypatia

Member
Μηνύματα
74
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Southern Italy
Ταξίδι-Όνειρο
Σεράγεβο, Λίβανος, Περού
IOΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

και μεις πριν απο 2 χρόνια παρέα 4 φοιτητριών και δε λυσσάξαμε και απερίγραπτα!
γενικά οι Άγγλοι είναι οι περισσότερο λυσσασμένοι εκεί. οι δικοί μας, οι σκανδιναβοί και οι Ιταλοί που κυκλοφορούν ειναι νορμαλ...ψηθείτε! έχει όλα όσα ζητάτε (ωραίες παραλίες, καλή συγκοινωνία, λογικές τιμές, νορμάλ-εκτός των Άγγλων;)-νυχτερινη ζωή).
ειμαι φαν και φαίνομαι.:D
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.914
Likes
52.086
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μπαράκια αλλά χωρίς στρίμωγμα και τρελό κόσμο και σχετικά κοντά...μμμ...και αν αποκλείσουμε Πάρο και Ίο,ίσως μπορείτε να κοιτάξετε και Σίφνο(το λέω επειδή θέλετε και καλές συγκοινωνίες),αλλιώς θα πρότεινα και άλλα π.χ.Σπέτσες.Βέβαια η Σίφνος έχει και ζευγάρια αλλά δεν είναι το κλασσικό ζευγαρονήσι και έχει ποιοτικότερη διασκέδαση από άλλα κυκλαδονήσια.Φημίζεται για ποιοτικότερο τουρισμό απο άλλες Κυκλάδες.
+1, μάλλον είνια αυτό που ψάχνετε. Εγώ στην Ίο φρικάρω, τη βλέπω ΚΑσιδιάρης και μου' ρχεται να πλακώσω όλες τις μεθυσμένες Αγγλίδες που ξερνοβολάνε τσιρίζοντας. Την κυτταρίτιδά σας, τα σανδάλια σας και πίσω στο Leeds, βλαχάρες.
 

magic_jim

Member
Μηνύματα
72
Likes
96
Επόμενο Ταξίδι
Δυσκολη επιλογη!
Ταξίδι-Όνειρο
Αστυπαλαια
1)ικαρια
2)καμπινκ ελαφονησος
3)ιος
4)σκοπελος
5)υπαρχουν πολλα πανεμορφα ηπειρωτικα μερη (συβοτα,μεσσηνιακη-λακωνικη μανη) και γλιτωνετε τα τρελα ακτοπλοικα
 

cathy7

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια,Σκανδιναβια
ευχαριστω!τελικα μαλλον για Ιο μας βλεπουμε.(μακρια απο μενα τα συβοτα ,ομορφα-ομορφα δυο φορες εχω παει,αλλα αμα δεν εισαι ιταλος με γιοτ και οικογενεια ειναι να κοβεις φλεβα)
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
ευχαριστω!τελικα μαλλον για Ιο μας βλεπουμε.(μακρια απο μενα τα συβοτα ,ομορφα-ομορφα δυο φορες εχω παει,αλλα αμα δεν εισαι ιταλος με γιοτ και οικογενεια ειναι να κοβεις φλεβα)
Δεν ξέρω να σου προτείνω το ''ιδανικό νησί '' .
αυτό που ξέρω όμως είναι το κατάλληλο άτομο για σένα και τις φίλες σου


ΝΙΚΟS25 !!!!!!!

πάρε μια γεύση :

http://www.travelstories.gr/%E3%E5%...EF%F0%E5%F2-%E3%E9%E1-%EA%E1%EC%E1%EA%E9.html
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.691
Μέλη
39.256
Νεότερο μέλος
ntan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom