Νεα συνταξιδιώτης!!!!

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
650
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Καλώς σε βρηκα και ναι, για το elix μιλάω. δεν έχει βγάλει ακόμα τα προγράμματα απ όσο ξέρω, αλλα είμαι αισιόδοξη οτι θα υπάρχει και φέτος (δλδ 2010) για ισλανδία!
Σκέφτομαι να πάω και εγώ Ισλανδία (Θεού θέλοντος)του χρόνου.Για την ακρίβεια σκέφτομαι για την εβδομάδα 22-29 Μαίου.
ΥΓ κατα πάσα πιθανότητα θα είναι και ο Kalspiros μαζί μου.
 

CellarDoor

Member
Μηνύματα
18
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη;
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Κορνουάλη
Σκέφτομαι να πάω και εγώ Ισλανδία (Θεού θέλοντος)του χρόνου.Για την ακρίβεια σκέφτομαι για την εβδομάδα 22-29 Μαίου.
ΥΓ κατα πάσα πιθανότητα θα είναι και ο Kalspiros μαζί μου.
Τα προγράμματα του έλιξ είναι μια πολύ καλή λύση. Και συνήθως βγαίνουν απρίλιο αν θυμάμαι καλά. Πρέπει να είναι φανταστική χώρα. Σεληνιακά τοπία, φανταστικοί μύθοι και πολύ ιδιαίτερη μουσική σκηνή. Go Iceland!!:clap:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
650
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Τα προγράμματα του έλιξ είναι μια πολύ καλή λύση. Και συνήθως βγαίνουν απρίλιο αν θυμάμαι καλά. Πρέπει να είναι φανταστική χώρα. Σεληνιακά τοπία, φανταστικοί μύθοι και πολύ ιδιαίτερη μουσική σκηνή. Go Iceland!!:clap:
Το ξέρω ,είδα τα φετινά προγράμματα αλλά για του χρόνου ευελπιστώ να βρεθώ εκεί την εβδομάδα της πεντηκοστης,θα δούμε.
 
Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
Το ξέρω ,είδα τα φετινά προγράμματα αλλά για του χρόνου ευελπιστώ να βρεθώ εκεί την εβδομάδα της πεντηκοστης,θα δούμε.
Nα περάσετε καλα, η Ισλανδία είναι πανέμορφη!:clap:
 
Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
Είσαι απαράδεκτη. Που δε θυμάσαι την πόλη. Όταν πάμε θα το πω στους κατοίκους και θα σε κυνηγάνε σαν τα ζόμπι στο Dead Snow.
Δεν διαβασες καλα. ειπα δεν θυμόμουν πως γραφοτασν η πόλη. και, ειλικρινά, πόσα προβλήματα είχαν με ναζί;
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Τελικά τι καλύπτουν τα εθελοντικά προγράμματα?
Ύπνο και φαγητό, ή διοργανώνουν και κάποιες εκδρομές στα πέριξ?
 
Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
Τελικά τι καλύπτουν τα εθελοντικά προγράμματα?
Ύπνο και φαγητό, ή διοργανώνουν και κάποιες εκδρομές στα πέριξ?
Λοιπον, γενικα καλυπτουν στεγη και τροφη και εσυ δίνεις ένα ποσο της τάξης των 100 ευρω. Δουλευεις κατα μεσο ορο 5 ωρες την εβδομαδα και τα σαβ/κα είναι ελευθερα. Τωρα, αν ταξιδεψεις σε καποια χωρα στην Ασια ή Αφρική πρέπει να δωσεις κατι παραπανω απο τα 100 ευρω για να καλυψεις την τροφή σου. Κάποια προγράμματα εχουν ειδικες συνθηκες διαμονής, όπως κάποια που πχ ζεις στη φυση (υπηρχε ενα τετοιο οπου προσεχες ένα παρκο αγριας φυσης και κοιμοσουν εκει). Τελος, εσυ πληρωνεις και τα μεταφορικα σου. Περισσοτερα στο site του ελιξ:

ελιξ

Ελπιζω να βοηθησα!:p
 

CellarDoor

Member
Μηνύματα
18
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη;
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Κορνουάλη
Δουλευεις κατα μεσο ορο 5 ωρες την εβδομαδα και τα σαβ/κα είναι ελευθερα.
Εννοείς 5 μέρες τη βδομάδα.:bleh: Και κάθε μέρα από 6 έως 7 ώρες, ανάλογα με το πρόγραμμα.
 
Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
Εννοείς 5 μέρες τη βδομάδα.:bleh: Και κάθε μέρα από 6 έως 7 ώρες, ανάλογα με το πρόγραμμα.
Αχαχαχαχαχα τωρα συνειδητοποιησα τι εγραψα!!!5 μερες με 6 ωρες μεσο ορο εργασιας την ημερα. Να σαι καλα που με διορθωνεις!:D
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Ολα καλα, καλως ηρθες αλλα επετρεψε μου να σε φωναζω σκετο Sally! Δεν την παλευω με τετοιο παρατσουκλι, να το γραφω ολοκληρο!
:roll::roll::roll:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Καλώς ήρθες και από εμένα και καλά ταξίδια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.793
Μέλη
39.259
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom