Να πάω Βερολίνο ή όχι;;;

cpd

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπερα σε ολους! :)
Εχω κλεισει εδω και καιρο εισητηρια με την κοπελα μου για Βερολινο αυτες τις μερες.
Ωστοσο λογω των τελευταιων γεγονοτων σκεφτομαστε σοβαρα να το ακυρωσουμε γιατι φοβομαστε.
Μηπως υπαρχει καποιος που να πηγε η να μενει εκει για να μας ενημερωσει για την τωρινη κατασταση.
Θα εκτιμουσαμε παρα πολυ την βοηθεια σας!
Ευχαριστουμε πολυ εκ των προτερων! :)
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.285
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Αν δηλαδη σου πει ενας καποιος που πηγε χτες να πας,θα το αποφασισεις αμεσως?η αν σου πει ενας αλλος α παπα,πολυ επικινδυνο θα ακυρωσεις?για την κατασταση ενημερωνεσαι απο χιλιαδες πηγες και μετα περνεις την αποφαση και τα ρισκα σου..τι νομιζεις πως ξερουν τα μελη ενος φορουμ?τα σχεδια του ισις?ολοι ψαχνομαστε..ασφαλεια δεν θα σου εγγυηθει κανενας και αν το κανει,θα τον πιστεψεις?χρησιμοποιησε το μυαλο και το ενστικτο σου και υπολογησε ποσο δυνατη ειναι η επιθυμια σου και αν αξιζει το ρισκο!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.788
Likes
17.896
Παίζεις με πιθανότητες..

Η πιθανότητα τρομοκρατικού χτυπήματος μέσα στο 2017 σε κάποια ευρωπαϊκή μητρόπολη (Παρίσι, Λονδίνο, Κωνσταντινούπολη κλ) γενικά και αόριστα σίγουρα είναι μεγάλη αλλά πόσο πιθανό είναι αυτό να συμβεί σε χρόνο και στο σημείο που θα είσαι και συ εκεί;;; μετά ακολουθείς τον βασικό κανόνα που λέει να αποφεύγεις τους χώρους με μεγάλο συνωστισμό όσο μπορείς... και η πιθανότητα τελικά αυτή μπορεί να είναι απείρως μικρότερη απο το να τρακάρει κανείς σε μια μεγάλη έξοδο Χριστουγέννων, Πάσχα απο Αθήνα...

Η όποια απόφαση βέβαια θα είναι πάντα δική σου...

Καλώς όρισες στο travelstories...
 
Μηνύματα
5
Likes
6
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκυο
Να πας αγαπητέ. Πήγα και γω με την κοπέλα μου και πέρασα τέλεια. Όσο για το γεγονός είναι πλέον υποψιασμένοι. Εξάλλου δεν είναι η Γερμανία σε έκρυθμη κατάσταση όπως είναι στη Κωνσταντινούπολη. Τώρα που βρίσκονται σε επιφυλακή είναι πιο ασφαλές. Κυκλοφόρησε σε όλα τα αξιοθέατα από το πρωί μέχρι να νυκτώσει και μετέπειτα άραξε ξενοδοχείο με την κοπέλα σου αν φοβάσαι κάποιο κτύπημα τρομοκρατικο. Το ταξίδι πάντως μη το χάσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.548
Μηνύματα
900.560
Μέλη
39.280
Νεότερο μέλος
christiananaf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom