Νέο μέλος

flychristi

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Πελοποννήσου
Ταξίδι-Όνειρο
Η διαδρομή Transcanada
Γειά σας!:clap:
Είμαι η Χριστίνα, μία μεγάλη "γυριστρούλα" 52 ετών. Το πρώτο μου ταξίδι έγινε το 1979 στην Ιταλία με μία Honda 125cc, το τελευταίο μου έγινε τον Μάρτιο στην Γερμανία με αεροπλάνο και τρένο και το επόμενό μου θα γίνει το δεκαπεντάυγουστο γύρω γύρω στην Πελοπόννησο με το αυτοκίνητο και ένα αντίσκηνο. Σας υπόσχομαι πλήρη περιγραφή (μου αρέσει να γράφω), αναφορά κάθε αρχαιολογικού χώρου που θα βρεθεί στον δρόμο μου(είμαι αρχαιολάτρης) και άριστη φωτογραφική κάλυψη (λατρεύω την φωτογραφία). Αυτά για την ώρα, θα επανέλθω περίπου σε δέκα μέρες.:cool:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.980
Likes
15.722
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Βρίσκεσαι στο σωστό μέρος. Καλώς όρισες !
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.191
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Γειά σας!:clap:
Είμαι η Χριστίνα, μία μεγάλη "γυριστρούλα" 52 ετών. Το πρώτο μου ταξίδι έγινε το 1979 στην Ιταλία με μία Honda 125cc, το τελευταίο μου έγινε τον Μάρτιο στην Γερμανία με αεροπλάνο και τρένο και το επόμενό μου θα γίνει το δεκαπεντάυγουστο γύρω γύρω στην Πελοπόννησο με το αυτοκίνητο και ένα αντίσκηνο. Σας υπόσχομαι πλήρη περιγραφή (μου αρέσει να γράφω), αναφορά κάθε αρχαιολογικού χώρου που θα βρεθεί στον δρόμο μου(είμαι αρχαιολάτρης) και άριστη φωτογραφική κάλυψη (λατρεύω την φωτογραφία). Αυτά για την ώρα, θα επανέλθω περίπου σε δέκα μέρες.:cool:
Αντι να βαλεις τα εισαγωγικα στο μεγαλη, τα εβαλες στο γυριστρουλα;

Καλως ηρθες Χριστινα...
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
χαχααχ!!

Καλως ηρθες!!

καλα ταξιδια:)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.007
Likes
2.171
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ορισες και απο εμας Χριστινα.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Γεια σου Χριστίνα καλά να περάσεις!!! Θα περιμένουμε τις ανταποκρίσεις απο τα μέρη που θα επισκεφτείς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.561
Μηνύματα
901.369
Μέλη
39.297
Νεότερο μέλος
lourencfr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom