Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Sof Guru

Member
Μηνύματα
237
Likes
1.358
Επόμενο Ταξίδι
Ντίσελντορφ
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Αργεντινή
Τι γίνεται με τους κωδικούς deals for you ?
Έχω ενεργό κωδικό και δεν μου το δέχεται σε καμία από τις 3 πτήσεις εσωτερικού εντός φυσικά του διαστήματος που πρέπει να πραγματοποιηθούν ( μέχρι 30/11).
Το δοκίμασα και χθες και σήμερα και μου βγάζει ότι έχουν εξαντληθεί τα εισιτήρια που εμπίπτουν στην προσφορά. Έχει κάποιος κάποια παρόμοια εμπειρία ?
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.200
Likes
2.037
Τι γίνεται με τους κωδικούς deals for you ?
Έχω ενεργό κωδικό και δεν μου το δέχεται σε καμία από τις 3 πτήσεις εσωτερικού εντός φυσικά του διαστήματος που πρέπει να πραγματοποιηθούν ( μέχρι 30/11).
Το δοκίμασα και χθες και σήμερα και μου βγάζει ότι έχουν εξαντληθεί τα εισιτήρια που εμπίπτουν στην προσφορά. Έχει κάποιος κάποια παρόμοια εμπειρία ?
Προφανως δεν αφηνουν να κλειστουν αλλες πτησεις με τη προσφορα...οπως και στη hellenic seaways δεν εδινε κανενα δρομολογιο για ολο το Οκτωβρη με 1+1...απορω ποσοι πανε σε νησια ντοπιοι μεσα Οκτβρη κ πηραν ολα τα διαθεσιμα εισιτηρια προσφορας???πρωτη φορα στα χρονικα το βλεπω τουτο...
 

pepakos

Member
Μηνύματα
215
Likes
535
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή 🇦🇷
Προσφατα κοιτουσα καποια εισητηρια τα οποια ειχαν (σταθερη τιμη για τουλαχιστον 2 βδομαδες) αποφασισα να τα κλεισω και αφου βαζω τα στοιχεια , στο checkout ανεβηκε η τιμη +10ε ανα εισητηριο. Δεν προχωρησα στην πληρωμη βγηκα και τα ξανατσεκαρα και η τιμη ηταν οντως 10ε πανω.
Μετα απο ενα 2ωρο μπηκα απο αλλη ip να τα κλεισω και βρηκα και εκλεισα την αρχικη τιμη.
Δεν ξέρω αν σημερα αυτο ονομαζεται δυναμικη τιμολογηση για μενα η σωστη λεξη ειναι απατεωνια.
Από τη στιγμή που καταχωρείς τα στοιχεία σου και φτάνεις στην πληρωμή οι θέσεις δεσμεύονται.
Υπάρχει περίπτωση να ήταν πράγματι οι τελευταίες θέσεις σε αυτή την τιμή και για αυτό μετά να είδατε υψηλότερη τιμή. Οι θέσεις μετά από κάποια ώρα πάντως αποδεσμεύονται.
 

Sof Guru

Member
Μηνύματα
237
Likes
1.358
Επόμενο Ταξίδι
Ντίσελντορφ
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Αργεντινή
Προφανως δεν αφηνουν να κλειστουν αλλες πτησεις με τη προσφορα...οπως και στη hellenic seaways δεν εδινε κανενα δρομολογιο για ολο το Οκτωβρη με 1+1...απορω ποσοι πανε σε νησια ντοπιοι μεσα Οκτβρη κ πηραν ολα τα διαθεσιμα εισιτηρια προσφορας???πρωτη φορα στα χρονικα το βλεπω τουτο...
Τι να πω ... Πρώτη φορά μου συμβαίνει . Ποιος πάει στα νησιά το Νοέμβριο εκτός από μένα ?
Μάλλον απομακρύνεται το δώρο για τη μαμά μου !
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.131
Likes
1.729
Τι γίνεται με τους κωδικούς deals for you ?
Έχω ενεργό κωδικό και δεν μου το δέχεται σε καμία από τις 3 πτήσεις εσωτερικού εντός φυσικά του διαστήματος που πρέπει να πραγματοποιηθούν ( μέχρι 30/11).
Το δοκίμασα και χθες και σήμερα και μου βγάζει ότι έχουν εξαντληθεί τα εισιτήρια που εμπίπτουν στην προσφορά. Έχει κάποιος κάποια παρόμοια εμπειρία ?
Ισχύει για 2.000 κρατήσεις, που έχουν εξαντληθεί.
https://el.aegeanair.com/flight-deals/prosfores-diagonismoi/cosmote-deals-for-you/
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.572
Μηνύματα
901.856
Μέλη
39.312
Νεότερο μέλος
vang_elis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom