Νέα Υόρκη.....ψώνια και βόλτα....

Dimitris74dk

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ωραία εποχή για ταξίδι στη Νέα Υόρκη.... Βόλτα στο Central Park,... αν πάτε με το ταίρι σας κάντε και μια βαρκάδα, γι΄αυτό παιδιά αρχίστε προπόνηση...:D
To Μουσείο (ΜΟΜΑ) είναι στα must ( για να δείξετε και ένα profile "σοβαρού..) συντρόφου... Να μη ξεχάσετε το γνωστό μουσείο ; όπου θα περάσετε μια άκρως ενδιαφέρουσα μέρα...Guggenheim

Φυσικά για ψώνια στο εκπτωτικό χωρίο Woodbury όπου δε φτάνουν 5-6 ώρες για να το γύρίσετε και να αγοράσετε ποιοτικά ρούχα( μάρκες) με 25-30 δολάρια ενώ στην Ελλάδα κάνουν 90 -10 minimum. Προσοχή όμως είναι έξω από τη Νέα Υορκη και θέλει αυτοκίνητο...αξίζει όμως...

Για φαγητό μπορείτε να πάτε στο Chelsea αλλά και στο μeatpacking district και στο πολύ γνωστό εστιατόριο Pastis (όσοι έχουν δει Sex and the City....μη βαράτε παιδιά,.....το έβλεπε η πρώην μου....:D θα θυμάστε την Carrie όταν τα είχε με τον Ρώσο και είχαν πάει σε ένα εστιατόριο μαζί με κάτι φίλους..).


Αν πάτε και εσείς, καλά να περάσετε......περιμένω σχόλια και νέα σας.....
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Mια χαρα βλεπω ξερεις ομως και συ τις λεπτομερειες για τους Ρωσους ..χεχεχεχε.
μαλλον το εβλεπες και συ (κρυφοφανατικε..)
Καλως ηρθες!!!!!!
 

Dimitris74dk

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
όχι βρε..γιατί το λες αυτό? ο παππούς μου δεν γούσταρε τους Ρώσους και μου το μετέφερε αυτό... ;)
Καλώς σας βρήκα..
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.004
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Δημητρη τη Ν.Υ τη ξερεις με ολες τις λεπτομερειες . Πες μας κατι και για το επομενο σου ταξιδι (για να ζηλεψουμε);)
 

Dimitris74dk

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
χμμ... δύσκολες εποχές για ταξίδια.......μπορώ να γράψω κάτι για τα προηγούμενα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.552
Μηνύματα
900.731
Μέλη
39.283
Νεότερο μέλος
pit7

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom