Βιετνάμ Καμπότζη Ταϊλάνδη ΝΑ Ασία για 3 μέρες ως 3 μήνες. Πόσο ακριβώς; Θα δείξει.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.927
Likes
52.156
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τόσο καιρό λέω να δώσω λογαριασμό IBAN και κανείς δεν προθυμοποιήθηκε, το κατέβαζαν πολλοί από τα πειρατικά ή βάζανε adblocker, τι να κάνουμε, πέσανε τα έσοδα και το έκοψε η παραγωγή.

Μέχρι τώρα είχαμε σεξ, βία, αίμα, εκπλήξεις, μαϊμούδες, ελέφαντες, ζογκλέρ και ένα μαλάκα (εμένα). Λέτε να μη σας φυλάω καμία ανατροπή για το φινάλε μπας να βγει τίποτα και για κάνα σίκουελ; :cool:
Mια εγχείρηση αλλαγής φύλου και αποκάλυψη ότι εργάζεσαι για τη Μοσάντ θα έδινε ένα νέο twist είναι η αλήθεια.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.706
Likes
44.026
Γιατί τι σε νοιάζει το love story; :)
Γιατι σπανια οι ιστοριες εχουν love story και τις πιο πολλες φορες εχουν υπερβολικες πληροφοριες copy απο wiki που αν ηθελα τις εβρισκα και μονη μου (συνηθως δεν θελω). Το διαφορετικο ελκυει.
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.687
Likes
14.223
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εγώ διαβάζω για το plot twist πάντως. Αλλιώς αν περίμενα τις πληροφορίες για το Βιετνάμ από εσένα....πήγα, ήρθα και πήγα κ άλλο ταξίδι!

Το love story έχει ενδιαφέρον αν βγάζει κ λίγο δράμα. Αλλιώς είναι ελληνική ταινία με χάπι εντ.
 

poised

Member
Μηνύματα
988
Likes
7.969
Το μόνο που μπορώ να πω είναι πως τα σενάρια τα φτιάχνεις όπως θες, αλλά αυτό είναι εξιστόρηση γεγονότων οπότε ότι έγινε έγινε και ευτυχώς ή δυστυχώς δεν αλλάζει τίποτα.

Μία βδομάδα ταξιδιού έμεινε, υπομονή γιατί σύντομα (δηλαδή σε 5-6 μήνες :haha:) θα κάνουμε απολογισμό.
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.687
Likes
14.223
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Το μόνο που μπορώ να πω είναι πως τα σενάρια τα φτιάχνεις όπως θες, αλλά αυτό είναι εξιστόρηση γεγονότων οπότε ότι έγινε έγινε και ευτυχώς ή δυστυχώς δεν αλλάζει τίποτα.

Μία βδομάδα ταξιδιού έμεινε, υπομονή γιατί σύντομα (δηλαδή σε 5-6 μήνες :haha:) θα κάνουμε απολογισμό.
Εγώ πάντως να ξέρεις έχω πληροφορηθεί από ράδιο αρβύλα έγκυρες πηγές σχετικά με την έκβαση της ιστορίας και κρατιέμαι με μεγάλη δυσκολία να μην κάνω spoiler :haha:
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
7.919
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Εγώ πάντως λυπάμαι την @katkats που θα πρέπει να φτιάξει τα κεφάλαια της ιστορίας όταν τελειώσει ο @poised
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.548
Μηνύματα
900.586
Μέλη
39.281
Νεότερο μέλος
sylvia216

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom