Μια μικρη (αλλα πολυ σημαντικη) βοηθεια

GeorgeSp

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπερα, λεγομαι γιωργος και ειμαι απο Αθηνα. Σε εναν μηνα πρεπει να κανω ενα υποχρεωτικο ταξιδι στην Ηγουμενιτσα. Επειδη ομως τον τελευταιο καιρο εχω αναπτυξει μια μορφη κλειστοφοβιας και εχω προβλημα οταν μπαινω σε τουνελ, θα ηθελα να μου πειτε, αν ξερετε, ποια ειναι η διαδρομη με τα λιγοτερα τουνελ ή πως μπορω να παρακαψω τα ειδη υπαρχοντα.


Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Πας μεχρι Αγ. Θεοδωρους απο την παλια εθνικη οδο για να παρακαμψεις την Κακια Σκαλα, μετα απο την Αμφιλοχια πηγαινεις για Πρεβεζα μεσω Αρτας και γλυτωνεις το τουνελ του Ακτιου, εφτασες!
 

GeorgeSp

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ευχαριστώ πολυ σωκρατη. Αεροπλανο δεν φοβαμαι (μαλλον) αλλα θα ηθελα να το εχω το αυτοκινητο για εσωτερικες διαδρομες. :)
 

kriti

Member
Μηνύματα
46
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Σουηδία
Θα σου πρότεινα να πάς Πάτρα και να πάς με το πλοίο.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.285
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Μεχρι Πατρα απο Αθηνα εχει αρκετα τουνελ,εκτος αν παει απο παλια Εθνικη,οποτε ακολουθει το δρομο που υπεδειξε ο Σωκρατης πιο πανω.
 

andre30

Member
Μηνύματα
84
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
πατρα ηγουμ????πλοιο???
διαφορετικα να μπεις στο αυτικιν.
να διαλεξεις την διαδρομη με τα περισ.
τουνελ και να πεις ¨θα σας νικησω¨

παλιοκλειστοφοβια

υγ. το λεω με καθε σεβασμο και χιουμορ!!
 

GeorgeSp

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Πολυ εξυπνο κρητη.. δεν το ειχα σκεφτει. Καλο αντρε. . . μακαρι να κινδυνευα μονο εγω, ομως κινδυνευουνε κ αλλοι μαζι με μενα. Μεχρι πατρα απο αθηνα ειχε 2 τουνελ στην κακια σκαλα πριν απο 6 μηνες που πηγα. Ελπιζω να μην βρω κ αλλα κ βρεθω προ εκπληξεως. Σας ευχαριστω πολυ ολους σας!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.564
Μηνύματα
901.448
Μέλη
39.303
Νεότερο μέλος
Buyer

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom