Μεγάλος Διαγωνισμός - Το Travelstories σας πάει Πράγα!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Ευτυχώς την γλίτωσα !!!

Σε πρόσφατο ταξίδι στην Κρήτη, με εντόπισαν οι πιστωτές μου! Τράβηξαν περίστροφα και έριξαν στο ψαχνό! Ευτυχώς πρόλαβα και κρύφτηκα πίσω από την πινακίδα που με προστάτεψε και έτσι σώθηκα!!!
Στο σχετικό ντοκουμέντο, αυτόπτης μάρτυς, περιγράφει το γεγονός στις κάμερες!
aimg101.imageshack.us_img101_3807_balothies.jpg

Uploaded with ImageShack.us
 

Suis

Member
Μηνύματα
46
Likes
8
Ινδία
Ίσως το ταξίδι που με "σημάδεψε" περισσότερο από όλα τα άλλα.Η λαχτάρα μου να βρεθώ εκεί,φαίνεται από το ότι την φωτογράφιζα από το IFE κιόλας...

aimg850.imageshack.us_img850_918_92195794894394594596097.jpg

Uploaded with ImageShack.us
 
Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Πανευρωπαικό πρωτάθλημα Overclocking - Tαξίδι όνειρο

ai579.photobucket.com_albums_ss238_pastelidis_IMG_5810.jpg


Τι έχω να θυμάμαι από εκεί?
1) Το πόσο μαγευτικό είναι το Παρίσι
2) Την συμμετοχή μας στο Πανευρωπαικό πρωτάθλημα Overclocking ως Eθνική ομάδα (Εxtreme Hardware) που διοργάνωνε η MSI
3) και τέλος ότι ήταν το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό
 

ierax

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Μια ευχη

Πριν 2 χρόνια βρηκαμε στην κορη μου ογκο στον εγκέφαλο. Μετα απο μια πετυχημενη επεμβαση, βρεθηκαμε περισυ το καλοκαιρι στην Ατταλεια της Τουρκιας για να εκπληρωσουμε μια μεγαλη της επιθυμια - να κολυμπησουμε με δελφινια!
 

Attachments

stayros

Member
Μηνύματα
78
Likes
181
Το φιλί.

Ταυλάνδη...καλοκαίρι 2010...με μόλις 80 μπατ (2 e) παρακολουθήσαμε σε ένα αυτοσχέδιο stage τον νεαρό γητευτή φιδιών να δίνει αυτό το φιλί που σίγουρα θα μπορούσε να ήταν θανατηφόρο.....
 

raftmar

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Κήποι των Ανακτόρων των Βερσαλλιών

Φεβρουάριος 2011 και ήμασταν τυχεροί γιατί είχε ηλιοφάνεια και μπορέσαμε να θαυμάσουμε την ομορφιά των κήπων. Μένεις άναυδος από την έκταση τους, τα συντριβάνια και τα δέντρα που τέτοια εποχή είχαν πέσει τα φύλλα - φανταστείτε πως θα είναι την άνοιξη!! Στη φωτογραφία φαίνεται μόνο μία μεριά των κήπων.

aimg36.imageshack.us_img36_8048_94429116.jpg

Uploaded with ImageShack.us
 

lefkogianos

Member
Μηνύματα
14
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
..Άγνωστο ακόμα..
Ταξίδι-Όνειρο
ολος ο κόσμος!
χάλστατ-αυστρία

Ύστερα από 3 αποτυχημένες προσπάθειες, τη μία δεν είχαμε αυτοκίνητο, την άλλη δεν μαζευόμασταν και την άλλη δεν είχαμε χρόνο πήγαμε στο Χάλστατ και παρ'ολο που ο καιρός ήταν χειμωνιάτικος και έβρεχε συνέχεια,καταλάβαμε γιατί η Ουνέσκο το έχει συμπεριλάβει σαν μνημείο παγκόσμιας κληρονομιάς! είναι πανέμορφο και γραφικότατο!!!:clap:
aimg197.imageshack.us_img197_4310_img2376ig.jpg
Uploaded with ImageShack.us
 

stayros

Member
Μηνύματα
78
Likes
181
Το φιλί

Ταυλάνδη...καλοκαίρι 2010...με μόλις 80 μπατ (2 e) παρακολουθήσαμε σε ένα αυτοσχέδιο stage τον νεαρό γητευτή φιδιών να δίνει αυτό το συγκλονιστικό φιλί που θα μπορούσε σίγουρα να ήταν θανατηφόρο.....
 

stayros

Member
Μηνύματα
78
Likes
181
Το φιλί

Defkalion κάτι δεν πάει καλά και δεν εμφανίζεται η φωτό....τι κάνουμε?????
σε παρακαλώ τα φώτα σου...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.444
Likes
17.438
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες για δύο τρόπους. Πέσμας ποιον από τους 2 χρησιμοποιείς και τι πρόβλημα έχεις. Αποκλείεται να μη μπορείς να ανεβάσεις φωτογραφία με κανέναν από τους 2 τρόπους.
 

annoulita100

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.290
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδόρ
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
Λαπωνία 2011

Αυτή είναι η δική μου ιστορία απά ένα ταξίδι "όνειρο ζωής" . Βρισκόμαστε με τον καλό μου πάνω στο έλκηθρο με τους ταράνδους στους -33C.Οδηγοί του κάθε ελκήθρου ήμασταν φυσικά εμείς οι ίδιοι.Ο οδηγός ο οποίος βρισκόταν μπροστά με το δικό του έλκηθρο μας είχε εξηγήσει ο άνθρωπος πώς να το οδηγήσουμε.Έλα όμως που εγώ από τη χαρά μου δεν άκουσα ΤΙΠΟΤΑ !!! Με αποτέλεσμα??? Να έχει χαράξει ο Virtanen(ο ταρανδούλης μου!) τη δική του πορεία και να βρίσκομαι μεεεεεέτρα μακρυά απο τους υπόλοιπους! Πανικός και ταυτόχρονα άφθονο γέλιο κυρίευσαν !!! Ήταν σίγουρα μία απο τις καλύτερες στιγμές του ταξιδιού !
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.335
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom