Τουρκία Κωνσταντινουπολη και f1

delpis

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα σας,

ενδιαφέρομαι για ταξίδι στην Κων/πολή τέλη Μαϊου να το συνδυάσω με τον αγώνα της f1.
Έχει πάει κανέις;
Καμμία πρόταση για πρακτορείο που δεν θα με "κρεμάσει" ούτε οικονομικά αλλά και το σημαντικότερο σε όσα υπόσχεται σε μετακινήσεις-εισητήρια αγώνα κτλ κτλ;
ή αξίζει να το οργανώσω μόνος μου;
Λέω να το κάνω 4ήμερο από Παρασκευή με επιστροφή την Δευτέρα 31/05/2010.

Ευχαριστώ πολύ
 

delpis

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Ευχαριστώ για την άμεση απαντήση.
Έχεις εμπειρία με το συγκεκριμένο πρακτορείο;
Πάντως λίγο που είδα βγαίνει γυρώ στα 800Ε το 3μερο με όλα βέβαια μέσα.

Ευχαριστώ,
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Εμπειρία προσωπική...όχι.
Από γνωστούς το ξέρω.Και δεν το συζητούν για την αξιοπιστία του.
Θεωρώ οτι η τιμή(νομίζω δεν περιλαμβάνονται εισιτήρια) είναι τσιμπημένη.
Αν το οργανώσεις μόνος σου θα έρθει ανάλογα το budget σου.Η πόλη έχει ξεν/χεια για όλα τα βαλάντια.
 

delpis

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Στα 800 ευτυχώς είναι μέσα τα εισιτήρια του αγώνα, αλλά βλέποντας τώρα κάτι προσφορές από την ολυμπιακή που μπορέις να βρέις άλλα πσκ (εκτός εκείνου λόγο f1) αεροπορικά με 180ε...εεε ναι τα 800 είναι πολλά.

'Εχει κανείς ιδέα για την πιστά, καλές θέσεις κτλ κτλ;

Στην τουρκία θα πρέπει να υπολογίσω όλα τα εξοδά μου σε τούκικά νομίσματα ή δεχονται και ευρώ;
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγω θα σου προτεινω ενα πακετο που μου εστειλαν αλλα με επιφυλαξη γιατι δεν εχω δοκιμασει το πρακτορειο.
Προκειται για προσφορα εως 30-6-2010 αεροπορικα και διαμονη 3 διανυκτερευσεις (4 μερες συνολο) σε 3αστερο χοτελ 219+120 φοροι =339?
τα εισητηρια του αγωνα βεβαια θα τα κανονισεις μονος σου
www.hotacc.gr
210-3241594
Παρε τους και ζητα την προσφορα για Κων/πολη
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Στα 800 ευτυχώς είναι μέσα τα εισιτήρια του αγώνα, αλλά βλέποντας τώρα κάτι προσφορές από την ολυμπιακή που μπορέις να βρέις άλλα πσκ (εκτός εκείνου λόγο f1) αεροπορικά με 180ε...εεε ναι τα 800 είναι πολλά.

'Εχει κανείς ιδέα για την πιστά, καλές θέσεις κτλ κτλ;

Στην τουρκία θα πρέπει να υπολογίσω όλα τα εξοδά μου σε τούκικά νομίσματα ή δεχονται και ευρώ;

Έχεις κ άλλους τρόπους να φτάσεις Κων/πολη πέραν του αεροπορικού.
Οι θέσεις της πίστας εξαρτώνται από τα χρήματα που θέλεις να διαθέσεις και το τι θέλεις να δεις.
Δέχονται κ ? αλλά θα πάρεις ρέστα σε TRY.Καλύτερα να αλλάξεις γιατί θα ζημιωθείς στην ισοτιμία
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.335
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom