Κουφονήσια Κουφονησια!

tol_pap

Member
Μηνύματα
410
Likes
463
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ταξίδι-Όνειρο
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Δονούσα και Σχοινούσα δεν θα έχεις και πολλά να κάνεις ομως χωρίς όχημα.
 

Gio_Kar

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
Δονούσα και Σχοινούσα δεν θα έχεις και πολλά να κάνεις ομως χωρίς όχημα.
Με καθυστέρηση 2 εβδομάδων, λόγω στραβομάρας... 🥴

Ok, δεκτό. Διάβασα και σε παραδιπλανά topics για να νησάκια αυτά ότι χρειάζεται αμάξι για καλή περιήγηση, όπως μου είπες κι εσύ. Ωστόσο ok, συμβιβαζόμαστε με απλά "μετρημένη" βόλτα. Όπως το φαντάζομαι, κάνα 2 ώρες (σε κοντινή, λογικά) παραλία, κάνα 2ωρο ταβέρνα και 1-2 ωρίτσες από εδώ κι από εκεί, να το το 5-6ωρο που μου είπε ο φίλος πιο πριν.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.166
Likes
46.158
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Όπως το φαντάζομαι, κάνα 2 ώρες (σε κοντινή, λογικά) παραλία, κάνα 2ωρο ταβέρνα και 1-2 ωρίτσες από εδώ κι από εκεί
Αν το λέει η καρδιά σου για λίγο περπάτημα σε συνδυασμό με κάποιο λεωφορειάκι (τουλάχιστον στη Δονούσα υπήρχε) μπορείς να δεις και περισσότερα. ;)
 

Gio_Kar

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
Αν το λέει η καρδιά σου για λίγο περπάτημα σε συνδυασμό με κάποιο λεωφορειάκι (τουλάχιστον στη Δονούσα υπήρχε) μπορείς να δεις και περισσότερα. ;)
Πφφφ άνετα.
Ωραία, θα τα ψάξω. Ευχαριστώ!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.778
Likes
51.128
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Με καθυστέρηση 2 εβδομάδων, λόγω στραβομάρας... 🥴

Ok, δεκτό. Διάβασα και σε παραδιπλανά topics για να νησάκια αυτά ότι χρειάζεται αμάξι για καλή περιήγηση, όπως μου είπες κι εσύ. Ωστόσο ok, συμβιβαζόμαστε με απλά "μετρημένη" βόλτα. Όπως το φαντάζομαι, κάνα 2 ώρες (σε κοντινή, λογικά) παραλία, κάνα 2ωρο ταβέρνα και 1-2 ωρίτσες από εδώ κι από εκεί, να το το 5-6ωρο που μου είπε ο φίλος πιο πριν.
Εμείς αυτό κάναμε Ηρακλειά και ήταν υπέροχα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.370
Μηνύματα
890.229
Μέλη
39.040
Νεότερο μέλος
travelergr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom