Κουπόνι για έκπτωση 20 ευρώ για αεροπορικά

Estet

Member
Μηνύματα
234
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Λυών
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκιο
Ισχυει αυτο και εγω το πρωι που κοιτουσα για Ζυριχη την ειχε 96 ευρω, τωρα την πηγε 122.Μην κλεισεις ακομα, αλλαζει σχεδον καθε μερα τις τιμες απ'οτι εχω παρατηρησει.Αυριο μπορει να ξαναριξει τις τιμες.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.399
Likes
3.587
και τί πειράζει να κάνεις δύο ξεχωριστές κρατήσεις?

πάντως μια πτήση που κοιτάω γιατί με ενδιαφέρει, το πρωί την είχε 82 και τώρα την έχει πάει 96 ευρώ, ενώ τα άλλα site την έχουν κρατήσει ίδια
Πειράζει λίγο γιατί αν κλεισω για το ένα άτομο και πριν προλάβω να κλεισω για το δεύτερο εξαντληθούν οι θέσεις ή αλλάξει πολύ η τιμή θα υπαρχει πρόβλημα. Ηδη βγάζει πως εχει 2 τελευταίες θέσεις για τη μια διαδρομή.
Και μένα το πρωί μου έδειχνε τιμή 121 ευρώ και το βράδυ είχε 138..
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Έχω ενα κουπόνι 25€ απο την εφημερίδα, αν ενδιαφερεται κάποιος για τον κωδικό ας με ενημερώσει.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.918
Likes
12.843
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΑΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ. ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ;
Σύμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ:
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.

Προφανώς το κουπόνι από το μέλος Rebequita δόθηκε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.675
Likes
43.935
Ήρθε κουπονάκι -40 ευρώ για διαμονή άνω των 99 ευρώ. Για πρώτη φορά χωρίς προϋπόθεση 2ήμερη διαμονή. Άρα κλείνει κανείς ελεύθερα ένα βράδυ σε καλύτερο ξενοδοχείο άνω των 99 ευρώ ή ένα βράδυ για 2 ζευγάρια σε πιο "πάτο" των 50 ευρώ και του στοιχίζει μόλις 60.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ήρθε κουπονάκι -40 ευρώ για διαμονή άνω των 99 ευρώ. Για πρώτη φορά χωρίς προϋπόθεση 2ήμερη διαμονή. Άρα κλείνει κανείς ελεύθερα ένα βράδυ σε καλύτερο ξενοδοχείο άνω των 99 ευρώ ή ένα βράδυ για 2 ζευγάρια σε πιο "πάτο" των 50 ευρώ και του στοιχίζει μόλις 60.
Μου 'ρθε κι εμένα αυτό το κουπονάκι και το τίμησα δεόντως κλείνοντας σούπερ ξενοδοχείο στο Ινσμπρουκ οπου οι τιμές γενικά ήταν πολύ αλμυρές.:clap: Και με την επιβεβαίωση στο καπάκι ήρθε και κωδικός -30 Ε για αεροπορικό >= 120 Ε. :)
 

Desiro

Member
Μηνύματα
285
Likes
625
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μου 'ρθε κι εμένα αυτό το κουπονάκι και το τίμησα δεόντως κλείνοντας σούπερ ξενοδοχείο στο Ινσμπρουκ οπου οι τιμές γενικά ήταν πολύ αλμυρές.:clap: Και με την επιβεβαίωση στο καπάκι ήρθε και κωδικός -30 Ε για αεροπορικό >= 120 Ε. :)
Ποιο εκλεισες τελικα;;;
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.633
Χρηματιστήριο μου θυμίζει η υπόθεση με τα κουπόνια... 4 ευρώ για αεροπορικά και -40 για διαμονή! σαν το ενέργεια εκ του μηδενός..
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.270
Likes
6.458
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Σε καθεστώς αναστολής των online έκδοσης εισιτηρίων τέθηκε η AirFastTickets από τη Διεθνή Ένωση Αερομεταφορών (International Air Transport Association-ΙΑΤΑ). Σε σχετική επιστολή της, που στάλθηκε στις αεροπορικές εταιρείες, η ΙΑΤΑ ενημερώνει πως το Online ταξιδιωτικό γραφείο, για την ακρίβεια η βρετανική έκδοση του εξειδικευμένου σάιτ μέσω του οποίου εκατοντάδες χιλιάδες Ευρωπαίοι – μεταξύ των οποίων και χιλιάδες Έλληνες – έκλειναν αεροπορικά εισιτήρια και δη σε προσιτές τιμές, έχει περιέλθει σε καθυστέρηση πληρωμών των χρεών του προς τις αεροπορικές εταιρείες με τις οποίες συνεργάζεται.

http://www.thestival.gr/society/item/183545-ekatommyria-euro-xrosta-i-airfasttickets
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
899.735
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom