Καλώς σας βρήκα!

asuka

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Καλώς σας βρήκα! Διαβάζω εδώ και αρκετό καιρό το site σας και θεωρώ ότι είναι ίσως το καλύτερο που έχω βρει στο internet. Συγχαρητήρια λοιπόν! :clap:

Σας ανακάλυψα ψάχνοντας πληροφορίες για το Μπαλί (που είναι και ο επόμενος προορισμός μου) και χωρίς υπερβολή 'ρούφηξα' όλες τις ιστοριές που έχουν αναρτηθεί από διάφορα μέλη. Βρήκα τόσες πληροφορίες που για να τις θυμάμαι όλες χρειάστηκε να τις σημειώσω σε ένα πρόχειρο τετράδιο σαν αναφορά για όταν θα βρίσκομαι εκεί.

Λατρεύω τα ταξίδια. Πολλές φορές που σκέφτομαι τι θα έκανα αν είχα πολλά χρήματα δεν φαντάζομαι ούτε σπίτια, ούτε αυτοκίνητα, ρούχα, κοσμήματα κτλ. κτλ., μόνο ταξίδια. Και κάθε λογής ταξίδι, προς κάθε προορισμό. Αδυναμία μου βέβαια είναι τα τροπικά μέρη (αν και δυστυχώς δεν εχω καταφέρει μέχρι τώρα να πάω σε κάποιο!) ή οι χώρες με πλούσια ιστορία, δηλαδή με μουσεία και μνημεία.

Έχω ταξιδεψει μόνο Ευρώπη (με εξαίρεση ένα ταξίδι στην Αίγυπτο) και ο πρώτος πολύ μακρινός και τροπικός προορισμός θα είναι σε έναν περίπου μήνα στο Μπαλί.

Αυτά για αρχή. Ελπίζω με την επιστροφή μου από αυτό το πραγματικά πολυαναμενόμενο για εμένα ταξίδι να έχω και εγώ όμορφες και ενδιαφέρουσες εμπειρίες να σας περιγράψω! :)
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.618
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλωσόρισες.
Αφού αγαπάς τόσο τα ταξίδια είναι σίγουρο οτι εδώ θα περάσεις καλά...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αν και η KLEOPATRA δεν ειναι εδω. Καλως ηρθες...

Σας ανακάλυψα ψάχνοντας πληροφορίες για το Μπαλί (που είναι και ο επόμενος προορισμός μου) και χωρίς υπερβολή 'ρούφηξα' όλες τις ιστοριές που έχουν αναρτηθεί από διάφορα μέλη.
Ευτυχως που η renata δεν θα γραψει για Μπαλι. Μπορει να σ' εβαζε και να βοσκησεις.

Βρήκα τόσες πληροφορίες που για να τις θυμάμαι όλες χρειάστηκε να τις σημειώσω σε ένα πρόχειρο τετράδιο σαν αναφορά για όταν θα βρίσκομαι εκεί.
Την επομενη φορα να της εκτυπωσεις, μην παθεις τενοντιτιδα...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Ελπίζω με την επιστροφή μου από αυτό το πραγματικά πολυαναμενόμενο για εμένα ταξίδι να έχω και εγώ όμορφες και ενδιαφέρουσες εμπειρίες να σας περιγράψω! :)

Καταγραφηκε, θα περιμενουμε. Καλως ορισες και καλο/α ταξιδι/α.
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καλώς όρισες και καλά να περάσεις στο Μπαλί!Εκεί που θα πας κράτα σημειώσεις για να μας γράψεις ιστορία όταν γυρίσεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.226
Μέλη
39.273
Νεότερο μέλος
777

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom