Καλώς δας βρήκα!

CHRISTOS APTOITOS

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ-ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ
Καλησπέρα σε όλους!
Είμαι ίσως το πιο νέο μέλος εδώ πέρα (αυτή τη στιγμή κλείνω δέκα λεπτά ως μέλος σε αυτή τη σελίδα) :).
Με λένε Χρήστο, μένω Αγια Παρασκευη και είμαι πορωμένος με τα ταξίδια! Το όνειρό μου από μικρό παιδάκι ήταν να πάω Αργεντινή κάποια στιγμή. Τελικα αυτό το όνειρο έγινε πραγματικότητα τον Απρίλιο του 2007 καθώς κανονίσαμε με ένα φίλο μου και πήγαμε. Ενθουσιάστηκα τόσο πολύ που από τότε έχω πάει άλλες 5 (!!) φορές, άρα συνολικά 6... Βεβαια η τελευταία φορά που πήγα ήταν πριν σχεδόν δύο χρόνια (Ιανουάριος 2010) καθώς στη συνέχεια με χτύπησε και εμένα η κρίση!
Επίσης εχω παει και Ουρουγουαη (3 φορές) και Χιλή (1 φορά) ενώ έχω επισκεφτεί και πολλές ευρωπαικές χώρες όπως Ιταλία, Ισπανία, Πορτογαλία, Τσεχία, Γαλλία, Γερμανία, Αγγλία, Βουλγαρία, Τουρκία, Κύπρο.
Γενικά μου αρέσει να φεύγω ακόμα και απρογραμμάτιστα.
Φετος την τελευταια βδομαδα του Αυγούστου που είχα κενό αποφάσισα να ανέβω με το αυτοκίνητο Θεσσαλονίκη-Χαλκιδική αλλά τελικά δεν κρατήθηκα και έφτασα μέχρι Κωνσταντινούπολη ενώ πέρασα και έκατσα για κάποιες ώρες και από Ανδριανούπολη, Βουλγαρία (Sadanski), Ορεστιάδα, Διδυμότειχο, Αλεξανδρούπολη, Κομοτηνή, Ξάνθη, Καβάλα, Λάρισα, Τρίκαλα και Βόλο.
Αυτά σαν μία μικρή εισαγωγή, θα προσπαθήσω μέσα στις επόμενες ημέρες να καταγράψω κάποιες από τις εμπειρίες μου.
Nα στε όλοι καλά!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλωδ ηρθεδ!

Ωραια ταξισια εχειδ κανει ρε γαμωτο!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.004
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ορισες Χρηστο και καλη συνεχεια στα ταξιδια σου.
 

thanasistt

Member
Μηνύματα
52
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ισραηλπαλαιστινη ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
πουερτο ρικο
καλως ήρθες χριστό!!!
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Κάλως ήρθες Χρήστο και έχουμε το ίδιο όνειρο για την Αργεντινή. Να το ξέρεις. Σνιφ.. Συγκηνήθηκα....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.545
Μηνύματα
900.511
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom