Καλως σας βρηκα

giannis69

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
:clap:

Καλως σας βρηκα !!!!
Με λενε Γιαννη και διαβαζω καιρο τις ιστοριες σας !!!!
Φετος αποφασισα να παω ενα ταξιδι με την οικογενεια μου στην Κωνσταντινουπολη , ως μεμονωμενοι ταξιδιωτες και οχι με γκρουπ !!!!

Για να δουμε .....θα τα καταφερουμε ????

Θα τα λεμε
 

KIARA

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Γιάννη καλως ήρθες και εσύ σ' αυτή την ωραία παρέα. Σου εύχομαι πολά και καλά ταξίδα. Μην φοβάσαι τίποτα θα τα καταφέρεις μια χαρά, η Πόλη για τους Ελληνες είναι πολύ οικεία και έχει και καλό φαγητό. Έχω πάει 2 φορές και σχεδιάζω και τρίτη. Καλά να περάσεις!!!!!!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.039
:welcome:Καλως ηρθες Γιαννη,στην παρεα μας!!Ολες τις πληροφοριες,θα τις βρεις,κανοντας αναζητηση,πανω δεξια!
Επειδη,οπως καταλαβαινεις,ειμαστε σοβαρο φορουμ,εχουμε επιτροπη υποδοχης νεων μελων...αλλα επειδη ειναι Κυριακη,ειναι πιο χαλαροι(ξερουν οτι δεν θα πληρωθουν και υπερωριες).Μην ανησυχεις,ομως,θα ερθουν:clap:!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.896
Likes
16.576
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο-Βερόνα-Μολβένο.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Γιάννη,καλώς όρισες στην παρέα του τραβλστόρις.:clap:
παρ'όλο που είχα το ρεπό μου σήμερα,αλλά σαν μέλος της υποδοχής δεν μπορώ να απέχω απο το καλωσόρισμα.:haha:
μέχρι το βράδυ θα εμφανιστούν και υπόλοιποι.
 

giannis69

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Σας ευχαριστω πολυ !

Τωρα θα πρεπει να βρω και καποιον προθυμο για 1-2 αποριες που εχω .
Αλλά νομιζω οτι θα πρεπει να παω στο καταλληλο τοπικ
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.007
Likes
2.211
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες και απο εμας.
 
Μηνύματα
64
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Kashmir
Καλώς ήρθες Γιάννη!!Διάβασε και από εδώ κάποια πράγματα έχει πολύ χρησιμες και ωραίες πληροφορίες στο λέω από πρώτο χέρι γιατί και 'γω από εδώ πήρα τις περισσότερες πληροφορίες.. σε 9 μερούλες την έκανα για istanbul!πως φαίνεται ο άνθρωπος που θα ταξιδέψει !!! :)
 

giannis69

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Φιλοι μου καλησπερα και σας ευχαριστω ολους για την θερμη υποδοχη σας . Θα ειμαι Κωνσταντινουπολη απο 2 εως 8 Μαη. Ακουγωντας την συμβουλη αρκετων απο το σαιτ εκλεισα ξενοδοχειο στη Σουλταναχμετ και συγκεκριμενα στο Deluxe Golden Horn Hotel. Ξερετε κατι για το ξενοδοχειο η το σημειο που βρισκετε ; Γιατι υπαρχει πιο κατω και το Golden Horn Hotel. Ευχαριστω εκ των προτερων για τις πληροφοριες αλλα και τις συμβουλες σας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.567
Μηνύματα
901.516
Μέλη
39.305
Νεότερο μέλος
anspanou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom